bugün

türk olmak zorunda değilim

Allah türk değil. Türkler dünyanın en zeki, en yakışıklı, en güçlü, en başarılı insanları da değiller. Diğer ırklardan hiçbir üstün yanları yok. Ben bir kürdüm ve birçok konuda başarılıyım. Türk olmak zorunda değilim. Türklüğünü bana dayatma, buna gerek yok, aksi halde sen de ben de mutlu olamayız. Birbirimizi öldürüp dururuz, bu böyle devam eder, ve sonucunda da zaten birlik olamamış ülke daha da bölünür. Sen benim halkıma karşı nesiller boyu her türlü katliam ve asimilasyon politikasını yürütmüşsün, köylerini ve evlerini yakıp yıkmışsın ve yakıp yıkmaya da devam ediyorsun, bir zamanlar benim dilimi yasak etmişsin, benim her türlü değerime savaş ilan etmişsin, beni sırf ırkımdan dolayı diri diri yakmışsın, ve tüm bunlara rağmen hâlâ zeytinyağı gibi üste çıkıp, aynı şeyleri yapmaya devam ediyorsun...

Hiç kusura bakma; ben senin gibi faşist ve zalim köpeklerle anlaşamam. Ve bana saldırdığın sürece ben de kendimi savunurum. Bu kadar basit...

Ve en büyük bölücü de sensin. Vatanlar, milli/dini duyguları gıdıklanıp kullanılan yeteneksizlerin bayrak sallayıp sağa sola saldırmasıyla, katliamıyla bölündü, bölünür...