bugün

Allah türk değil. Türkler dünyanın en zeki, en yakışıklı, en güçlü, en başarılı insanları da değiller. Diğer ırklardan hiçbir üstün yanları yok. Ben bir kürdüm ve birçok konuda başarılıyım. Türk olmak zorunda değilim. Türklüğünü bana dayatma, buna gerek yok, aksi halde sen de ben de mutlu olamayız. Birbirimizi öldürüp dururuz, bu böyle devam eder, ve sonucunda da zaten birlik olamamış ülke daha da bölünür. Sen benim halkıma karşı nesiller boyu her türlü katliam ve asimilasyon politikasını yürütmüşsün, köylerini ve evlerini yakıp yıkmışsın ve yakıp yıkmaya da devam ediyorsun, bir zamanlar benim dilimi yasak etmişsin, benim her türlü değerime savaş ilan etmişsin, beni sırf ırkımdan dolayı diri diri yakmışsın, ve tüm bunlara rağmen hâlâ zeytinyağı gibi üste çıkıp, aynı şeyleri yapmaya devam ediyorsun...

Hiç kusura bakma; ben senin gibi faşist ve zalim köpeklerle anlaşamam. Ve bana saldırdığın sürece ben de kendimi savunurum. Bu kadar basit...

Ve en büyük bölücü de sensin. Vatanlar, milli/dini duyguları gıdıklanıp kullanılan yeteneksizlerin bayrak sallayıp sağa sola saldırmasıyla, katliamıyla bölündü, bölünür...
havlama lan.
türk olma ama türkiye vatandaşı ol yeter. kimse sana milliyetini inkar et demiyor ama bazıları insanlari bu yönde manipüle ediyor.
Türk olmak zorunluluk değil ayrıcalıktır.

Edit: akpli değilim büyük de konuşuyorum asla olmayacağım ama biriniz arkadasa hükümet devlet milliyetçilik kavramlarını açıklasın ki şu an ki hükümetle türkcülügü kıyaslamasın.
(bkz: gelin güvey olmak)
kuran'ın bir ayeti şöyle der: zalimlerin yapmakta olduklarından allah'ı habersiz sanma. onları sadece, gözlerin dehşetten donup kalacağı güne kadar ertelemektedir.

ve siz, aşağılık kapıkulları. kürt halkına karşı aylardır yalan propaganda, bayrak ve mushaf ile örterek yürütülen faşist katliamı tüm dünya gördü. sizin gibi bu katliama alkış tutan münafık savaş çığırtkanlarını da allah görüyor. ve benim gibi onurlu insanlar da buna tanıktırlar.

pkk'den bin kat fazla sivil katleden, pkk'den bin kat fazla ev yakıp yıkan faşist devletin alçak kulları: şırnak, silopi, cizre, sur, suruç,... nusaybin'de işlediğiniz vahşetin ve katliamların hesabını faşist devletinizi kaybederek ödeyeceksiniz!

allah'ın sünnetine muhattapsınız, ve sünnet gerçekleşiyor.

kaybediyorsunuz...
üstün falan değilsin. sen de diğer insanlar gibi hücrelerden oluşuyorsun. senin de dişlerin var, kulakların var, gözlerin var. sen de ölüyorsun, diğer insanlar da ölüyorlar. bu yüzden lütfen, ''ben törküm! törk! törk! dünyanın hakimi benim'' diyerek kendi kendini kandırma.

kürt = türk = alman = arap = amerikan = ermeni = yahudi = fransız...

soyperest ve toprakperest olmayın, çünkü bu dünya size de bir başkasına da kalmayacak. eninde sonunda öleceksiniz.

topraktan geldiniz, yine toprağa döneceksiniz. ve de diriliş gününe kadar bekleyeceksiniz.

bu kadar kısa bir hayatta üstünlük taslayıp, hayatı hem kendine, hem de başkalarına cehennem etmenin hiçbir anlamı yok.

ölüm var...

aklını kullan...
herkes türk olamaz zaten senin gibi kanı bozuk birini türk olarak görmektense ölmeyi tercih ederim, ayrıca sende türk olmanı isteyen yok orospu çocukluğu yapma sesizce otur sesini çıkartma yeter burayada yazıp durma yazdığın her entry rekor eksi alıyo belli ki sözlüğün %95'i sen ve senin gibilerden nefret ediyo o zaman siktirin giidn istenmediğiniz yerde durma yüzsüzlüğünü daha fazla sürdürmeyin.
Almanya'da doğdum büyüdüm.

Hatta dedemler ikinci dünya savaşında Almanlarla beraber savaşmış.

Ama aslen Türk'üm.

Ben simdi örgüt kursam burdaki Türk'lerle Özyönetimcilik oynasam devlet istesem ?

Ejdadınızı sikerler bi Türk bırakmaZlar orda dediğini duyar gibiyim..

O yüzden daha fazla kahpelik YAPMAYIN yoksa ecdadınızı harbi harbi sikecez.
Sana kimse Aslını inkar et demiyor.
Sadece yediğin kaba tükürme kahpe seni.
Yola çıktığını(Türk'ler) yolda bulduğuna (biji obama biji merkel biji sarkozy biji Netanyahu)değişme amk velvelecisi.
Sen istesen de olamazsın zaten türk olarak doğmamışsın.
Ben de Kürdüm Lakin Dediklerine Katılmıyorum.Türkler Kürtleri Asimile Etmemişlerdir.Özellikle son yıllarda Tv kanalı Ana dilde eğitim vb gibi kolaylıklar sağlamışlardır.Bu Vatan Hepimizin Kardeşce Ve Özgürce Yaşamayı Bilenler oldukça Fazla Sen ve senin gibiler Bu Aptalca tabuları Yıkmalı Artık.
Yaradılanı Severiz
Yaradandan Ötürü.
Yunus Emre
kim bağladı bunu sözlüğe arkadaşlar? çözün gider o. sabaha kadar uyutmadı hav hav hav. yarın iş güç var. çözün gitsin.
1.si allah türktür.

2.si türkler dünyanın en zeki, en yakışıklı, en güçlü, en başarılı insanlarıdır.

3.sü diğer ırklardan çok üstün yanı var.

4.sü yarramı ye

5.si türk olmak zorundasın.

6.sı dayatırım. var. mutluluğunu sikeyim.

7.si bizimkine şehit derler sizinkine leş. etsin. nah bölünür.

8.si halkını sikeyim. onları yapsak nüfusunuzun eksilere düşmesi gerekirdi amk.

9.su köyünü-evini ayrı, dilini-değerini ayrı, ırkını-zeytinyağını ayrı sikeyim...

10.su faşist sensin, zalim köpek ananı siksin.

11.si eşek cennetinde başarılar.

12.si bölücü orospu çocuğu sensin.

13.sü gıdıklanan duygularını sikeyim.

14.sü bayrak direğini götüne sokayım.

16.sı bana bu saçma entryi girdirdiğinden dolayı geçmişini sikeyim.

17.si 15.'yi atladınız ehehehe.
Toplumu güzelleştiren insanlar, topluma uymayanlardır. Fakat topluma uymayanlar, toplum tarafından linç edilir ve değeri çok sonra anlaşılır. Ne mutlu topluma uymayana ve linç edilmekten korkmayana. Ne mutlu insanların vızıltılarına ve göğsünün daralmasına rağmen pes etmeyene.

Ben her zaman doğru bildiğimi söylemeye devam edeceğim. Kelle sayılarından korkmuyorum. Çünkü çoğunluğa göre hareket etmek, aptallığın daniskasıdır. Bu ülkede milyonlarca insan sahtekar, din tüccarı ve demagog bir politikacıya oy verdi.

Ve daha da gülünç olanını söyleyeyim: Amerika'da ve tüm dünyada yaklaşık 6 milyar insan 11 eylül 2001 saldırısını el- kaide'nin yaptığına inandı, inanmaya devam ediyor.

Ne türk olmak zorundayım, ne de itaat etmek zorundayım. Ben bir müslümanım. Kimseye sırf ırkından dolayı itaat etmem. Salak değilim. Allah'tan başka hiç kimseye de kul değilim. Sizler hem putperestsiniz, hem de şeytanla aynı ideolojiyi paylaşıyorsunuz. Sizler ırkını kutsayıp üstün olduğunu iddia eden aşağılık mahlukatlarsınız!..

Ve işiniz de hiç kolay değil, çünkü 60-70 yıl sonra ölüp cehennemi boylayacaksınız...
çık vatandaşlıktan götün yiyosa, o kadar delikanlıysan.

hastaneye gidemezsin tedavi olamazsın (sizin oralarda çok terörist sağlıkçı varmış öğrendik onları da) amk ne konuşuyosun boş boş, burda sallamak kolay çık vatandaşlıktan yada boş boş konuşma.