the beatles abartılmış dandik bir müzik grubudur

çok doğru bir düşünce, kesinlikle katılıyorum. ne idüğü belirsiz ve kafasına tas geçirilip traş edilmiş dört tane herif ortaya çıkıyor ve birden ilginç bir şekilde ünlü oluyor. yani bu kadar fazla dinlenilmesinin sebebini hiç anlayamıyorum. elesdi alıp gördüğü halüsinasyonların şarkılarını yapıyorlar başka da bir hikayeleri yok. tamamen gerçekliken uzak ve aşk şarkıları yapmayı beceremeyen bir grup. hadi bir kaç iyi şarkısı var ki onların da öyle ahım şahım bir müzikal mükemmeliği yok. ayrıca bu grubu dinleyenler de bir garip. ülkede bulamadıkları woodstock ortamını evlerinde kurmaya çalışıp the beatles şarkıları eşliğinde sözde gogonun dibine vurup eğleniyorlar. gerçekten acımaktan çok üzülüyorum böyle manzaralarla kaşılaşınca. üstelik bunlar öyle ergen falan da değil koca koca herifler ve kadınlar. ne desem bilemedim gerçekten. ülkemizde pop müzik alanında the beatles'tan çok çok daha iyi sanatçılar var ama herkes bu gerçeğin üzerini örtebilmek için bunu dalga konusu haline getiriyor, yazık.