bugün

26 kasım 2015 can dündar erdem gül tutuklaması

türkiye ye uygun bir gelişmedir.

ulaşım güvenliğini becereme, kaza olunca makinistleri içeri at. sınavlarda kopyayı engelleme, aran bozulunca topu cemaatçilere at. suriye ye ilişkin operasyonu yürüteme, suçu gazeteciye at. devlet sırrını sızdır, suçu ihanet şebekesi kurduğun cemaate yık.

ülkede herkes suçlu. gss primi ödeyen asgari ücrete biat etmediği için, evlenmeyen çocuk yapmadığı için, sınavdan düşük net çıkaran çalışmadığı için suçlu. halbuki eğitim sistemimiz, istihdam planlamamız, nüfus yönetimimiz mükemmel.

sürekli üç kuruşluk adamlardan kazık yediği halde dünya siyasetini yönlendiren akp ve kadir hocalarının izinde olup büyük oyunları deşifre eden ak takipçileri için yeni bir zafer olmuş, tebrik ederim.

can dündar a sempatim yoktur ama bu konuda tutuklamayı gerektirecek bir suçu olduğunu da düşünmüyorum. cemaatçilerin cadı avı pek çok suçsuz kişinin de darbe yaftalamasıyla mağdur olmasına sebep olmuştu, şimdi de tam tersi oluyor.

umarım bir gün akp veya cemaat rantı yerine devlet aklı göreceğimiz günler de gelir, allah büyük.