bugün

sözlük yazarlarının itirafları

Bugun dayim bile beni gomdu,22yasindasin ne mezun olabildin ne isin var,yengen senin yasindayken evli ve cocukluydu senin yaninda kim var? Su an su saatte o kadar mutsuzum ki aglayabilsem hungur hungur aglayacagim.ne isim var,ne param var,ne mezun olabiliyorum ne de beni seven biri var.o kadar hayattan biktim ki ne yasamak istiyorum ne de ders calismak. Daha cok gencsin diyenlere inanc filan kalmadi bende. Mutlu olan,sevgilisi olan insanlardan ciddi anlamda nefret ediyorum,her gun yalnizligima lanet edip beni sevmeyen erkeklere kufrediyorum.anneme babama sonsuZ saygim var ama o kadar kayitsizim ki eve gec geldigim icin babam beni sokak kapisinda dovuyor sonra ben iceri gecip galeta yiyorum.eskiden olsa oturur aglardim ama bana ne diyorum ben eve erken gelmek istemedim.dayaga bile o kadar alismis ki bunyem yillarca hayatimdaki tum erkeklerden dayak yedim, babam,abim,sevgilim artik hic garipsemiyorum. Artik birisi bana iyi davransin,artik birisi beni sevsin, sarilsin, sefkat gostersin istiyorum ama kimse sevmiyor. Allahim sana olan inancimi hic bir zaman kaybetmedim ama madem bu kadar mutsuz olacaktim hayatta neden dunyaya geldim?