bugün

yılbaşı için kıza aldığım hediyeden çok pişmanım.
https://www.youtube.com/watch?v=q6p5fUUTIiE
bi' derdi var her halinden belli, anlatmıyor anlatsa kurtulur.

üzerinden uzunca süre geçmişti ağlamadan geçen yılların. bu gece ilk defa hunharca ağladım uzun bi' aradan sonra birikmişse demek ki...
kafam kendimden bile güzel güzel bu gece.

anlatamıyorum içimdekini hep gülüp geçiyorum buraya kadarmış demek ki.
demek ki birikince patlaması büyük oluyomuş ağalar...
demek ki yalnızlık tak ediyomuş...
demek ki yaşamak her şeye rağmen iyi değilmiş.
yaşamak korkakların işi...
deli cesaretini bulduğum anda yolcuyum ağalar...
bu halimle de bulamadıysam daha ne zaman bulurum allah bilir...
sikeyim ruhumu ben sızıyorum...
artık sabahları yanımda uyansın istiyorum sözlük. böylesi hiç iyi olmuyor. bir insan bir insanı yanındayken bile özler mi be. özleniyor.
rüyamda annemi gördüm sözlük. 1.5 yıldır falan gormuyordum. rüya çok güzeldi. içinde onun olduğu bir rüyanın kötü olmasi beklenebilir mi? evimizdeydik, mutluyduk. çok özledim. burnumun direği sizliyor. hep bastirdim duygularımı aklıma geldikçe kaçtım ondan ama artık bunu yapamıyorum. ben annemi 19 yaşımda kaybettim sözlük. daha yolun basindaydim o zaman. hiçbir şey bilmeyen, toy biri... o olsaydı hata yapmazdim bu kadar çok. ona en çok ihtiyacimin olduğu zaman kaybettim onu ve o günden sonra aglayamadim. şimdi bu kadar duygusalken her şeyi bi kenara koyup yarınki finale çalışmak zorundayım. cunku arkamda beni düşünen bir babam yok. onun yüzünden bana iyi davranan her erkeğe kaniyorum. adam hayatımın içine sicti kelimenin tam anlamıyla. o yaşadıkça ben her gün ölüyorum. babam, annem ve ben. 3umuzun olduğu tek iyi bir anı olmaz mı? bunu niye yaptın baba? en azından bizi sevdiğini hatirladigim bir anı biraksaydin bana. beni geçtim annemi bir an mutlu etseydin. geçmiş, babamın annemle bana yaptıkları kapkaranlık bir kuyunun içinde. o kuyuya dönüp bakmıyorum. bunu yaparsam beni içine çeker ve hayata sarılmak için bu kadar bile gücüm kalmaz diye korkuyorum. kimsenin beni anlamasini beklemiyorum. cevremdekilerin neleri dert ettiğini gördükten sonra bunu beklemek abes olur zaten. artık mutlu bir hayatım olsun gibi bir beklentim de yok. yakinda olecegimi hissedebiliyorum. az kaldı biliyorum.
Az once ikiye giden kardesime seni biz migrostan aldik evlatliksin sen dedim

Aglamaya baslamasiyla ebevyenlerimin yanima gelmesi bir oldu

Su an tuvalette saklanmakla mesgulum

Mutluyum .
Kim oldugu onemli degil arkadas sevgili dost sırdas kim olursa olsun bi anda hic hayatınızda olmamıs gibi yasamaya devam etmek kolay mı?
özlemişim ben seni.
Sözlük yazarlarının başlarına gelen olayı itiraf etmesidir.
Sevgilimle evinde yiyişirken annesi eve geldi. Hemen toparlandık ama kadın anladı sanırım bir daha evlerine gitmedim.
Nasıl bir hale geldik anlamıyorum, kitap okumamanın normal, okumanın havalı bir şey olması, şiir okuyana ne saçma insan diye bakılması. Bu gidişle sırtımıza bir kurma kolu takıp her sabah çevirip önceden belirlenmiş işleri düşünmeden otomatik şekilde yerine getirmeye başlasak sanırım şu anki halimizden bir farkı olmaz.
kardeş payının 14.bölümünde böğüre böğüre ağladığım doğrudur.
başlıkları okurken ineceğim durağı kaçırdım.
uyurken bile garip bir şekilde tam durağımın orda uyanan ben yaptım bunu evet...
teşekkürler uludağ sözlük.
Kendimden iğrendim, kusasım var amk.
Five Night's at Freddy's oynuyorum . Evet oynuyorum.
akıp giden hayatta bir an durup da,benim burda ne işim var dediğiniz oluyor mu hiç?
hayır,alkolün ya da başka bir şeyin verdiği bir kafa değil bu.
gerçeğe dönüşün hikayesi.
sen zaten en dipteyim diye düşünürken onun seni eliyle daha da dibe batırması.
her şeyin değersizleşme evresindeyken, senin hala bir anlam yüklemen ne kadar da aptalca değil mi?
beni sev beni sev.
ne olur beni sev diye çırpınırken bir anda kişilik değiştirip
cehennem ol demek.
bu filmin yönetmeni kim?
başrol muyum yoksa yardımcı kadın oyuncu mu?
Oscar hangisine gidiyor?
geçmişteki aldatan adama mı yoksa parçalanmış hayatlara mı?
sen nereye gidiyorsun?
kendin olmaya mı yoksa kendini kaybetmeye mi?
Babadan 150 lira yürüttüm.
Bugün 20 yıllık evimi geri dönmemek üzere terkettim . Kimse ' kızım dur ' demedi. Demek ki herkes bunu bekliyordu . Başımı sokacak başka bir evim var . Oraya gittim . Orası da babamın evi. Orada bir kaç gün kalıp bu süre zarfında yeni ev arayacağım sanırım . Zor bir süreç beni bekliyor sanırım . Hadi hayırlısı.
çok fazla sıkılıyorum ve birileriyle konuşmaya ihtiyacım var.
en büyük itirafım kendime bile itiraf edemeyeciğim itiraflarımın omasıdır. nasıl diye sorma sözlük?
beni birakisinizi anlatacaktim dostlarim ama yazamayacak kadar aciyor bu kez. simdi sigarami icebilsem ne guzel olurdu
başlığa şöyle bir bakayım dedim arkadaş herkes mi mutsuz, umutsuz olur ya ?
ilkokulda diyanet işleri başkanlığı kitabevinden kalem çalmıştım sözlük. Çünkü herkeste uçlu kalem vardı. Bende ise yoktu..
hala buralardasin biliyorum. nickini degistirmissindir kesin. belki farkli bir kisiymissin gibi bana rol de yapiyor olabilirsin. bilmiyorum ama belki bu entry i okursun diye yazmak istedim bu aksam.
o kucuk yesil sacli cin kizi vardi ya, seni cok ama cok seviyor. onca seye, mesafeye ragmen hala seviyor. keske her sey bambaska olsaydi.
ulan sözlük yok bildiğiniz ulan yani. si..ğim zamanında tam kafaya koydum yapıcam bişeyleri diyordum, sonra geldi bi güldü bana. güldü ulan sadece ama yokoldum ben. sonra gel 1 haftadır da konuşurken üstelik, birden saçma salak anlam veremediğim birşey yaşayayım. ki hala veremiyorum, yanlış bişey yapmak istemiyorum mesaj atmak istiyorum ama bu normal konumu zedeleyebilir belki iletişim sorunumuz vardır diyorum. belki benim beklentimi o beklemiyordur benden. ben şuana kadar kim geldiyse karşıma hep üstün kaldım bir kere diyemedim kendime o senden daha iyi diye ama şuan o benden daha iyi ve korkuyorum be sözlük. korkuyorum ulan ben. itirafım budur korkuyorum ben, götüm atıyo bildiğiniz. insanın belirli zamanda yapabileceği belirli 1 şey vardır sözlük ama ben becerememekten korkuyorum şimdi. sadece 1 hafta sözlük belki dayanabilirim belki kabul eder benimle birşey yapmayı belki de kaybederim ve etmez. bundan sözlük bundan benim eşek gibi yatağımda devinip durupta yastığı yorganı sağa sola fırlatıp istemeden kırmam vazoları. "hep aynı karabulut." sözlük si..k dünyadan ne porshe araba nede kocaman lcd tv beklentim var. sokak köpeği olmaya razıyım ben yağmur kaldırımları ıslatırken. sadece izin ver yeter bana sadece bir kez lan. bırak elim değsin yüzüne, bilmediğim geçmişin silinsin beyninden, biliyorum senin bir dokunuşun yeter. izin ver yeter sadece. korkuyorum sözlük ben ilk defa reddedilip onunla yapamamaktan korkuyorum bu kadar.
Güvenilir bir yüzüm var sözlük, bazen insanları kendi isteğime göre kullanıyorum, üzgünüm.
kendim kadar hassas biriyle hiçbir zaman tanışamayacağımı kabullendim sanırım.