bugün

sözlük yazarlarının itirafları

bu benim bir günümdür sözlük:
sabah kalktım dandik bir kahvaltı yaptım. altıparmak'a gidip bazı kitaplar almam gerekiyordu john dewey'in deneyim ve eğitim ile doğan cüceloğlu'nun öğretmen olmak plana göre gidip kitapları alacak eve gelirken de bir şeyler yiyecektim. evden çıktım ve minibüse binmeden önce görükledeki kitapçıya girdim ve ilk seferde buldum kitapları hem de istediğimden fazlasını. kasaya gittim fiyat biraz pahalı geldi ama olsun. sonuçta kitap alıyoruz değil mi ? ödemek için elimi cüzdana attım bankamatik kartım yoktu eve gidip kartı bulup döneceğimi söyledim ama kart evde de değildi. muhtemelen bankamatikte unutmuştum. haftasonu olduğu için gidip alamazdım da. halamdan diğer kartıma para yatırmasını istedim fakat tokatta tek vakıfbank bankamatiği vardı ve para yatırma kısmı bozuktu. daha sonra kardeşime işbankasına yatırmasını söyledim ama tokatta iki iş bankası bankamatiği vardı ve ikisinin de para yatırma kısmı bozuktu. bankamatiğe gidip kartsız işlem yapmayı denedim ama numaram eski olduğu için o da olmadı ve böylece gün bitti. sırf bu sebepden diğer derslere de çalışamadım ve hala yemek yemiş değilim. ama sinirden acıkmak aklıma da gelmedi. her neyse sınava 1.5 gün var ve ben hala kitapların özetini bile okumadım şu an hiç bir şeyi umursamıyorum.

uzaydan selamlar elyınlar ölsün.