bugün

2 ekim 2007 ekim buca bombalı saldırı

kim bilir daha kaç tane bomba var izmirde hala... henüz sadece birkaçı bulunabildi ve - her şeye rağmen - o kadar şanslıydık ki sadece iki tanesi zarar verebildi.. saldırılardan sonra ne oldu, çok pek sevgili hepimizi kendilerinden çok düşünen vefakar fedakar cefakar canı gönülden sevdiğimiz yaşamın gerçeklerinden bihaber canım devlet büyüklerimiz saldırıları lanetlerle kınadılar, birilerinin de sesi çıkmadı.. allahın belası terörist dostunun biri de "aklıma geçenlerde bir albayın yaptığı kıyafetler giyer saldırılar düzenlerdik dediği geldi... " diye kafası koparılasıca açıklamalar yapar... bre aşşağılık herif, bre esas gavurun oğlu sabah orada durakta bekleyen benim kardeşim olsaydı, o ölen bayan benim annem olsaydı, şimdi mahrum yaşayacak çöpçü babam olsaydı bana geri verebilecek miydin kayıplarımı!!! ama sende değil ki hata seni oraya çıkarıp bir de utanmadan zafer kazanmışçasına gerinen belki bu saldırılara da dudaklarında tebessümlerle bakan ne idüğü belirsiz insanlarda, hatta insan diyemem yaşam formlarında... sabah oraların kalabalıklığını bilen bilir, lise ilk okul üniversite yollarının, işe giden insanların mecburen izmire inmek için kullandıkları yolların kesiştiği yerdir...

çok ucuz kurtulduk çok... bunları yapanların da... seyirci kalanların da... bilip de izin verenlerin de... elinden bir şey gelemeyenlerin de... hatta mutlu olanların da... hepsine lanet olsun!