sozluk yazarlarindan birinin olmesi

Zamanı gelince binlerce sözlük yazarının ölmesiyle sonuçlanacak olayın akabinde çok da anormal karşılamayacağım durumdur. Takribi bir 50 seneye kadar sözlük yazarlarının yarısı fatihalarla muhatab olmaya başlayacaktır kanımca. Ekşi sözlüktekiler de ölecek merak etmeyin. Emin olun blog sayfalarının müdavimleri de ve tabi ki ben de. Onun için pek sorun olacağını düşünmüyorum.

Sonra gıyaplarında gerzek gerzek şeyler yazılacak. Her ölüm erken ölümdür felsefelerinden tutun da, ölüm sana yakışmıyor klişeleriyle en gözdesi olan o ölmedi geyikleri dönecek sözlükte. Muhtemelen ben ölünce de aynısı olacak. Tanımadığım, tanışmayı arzulamadığım yüzlercesi hakkımda rahmetler okuyup, nasıl etkileyici bir şeyler düzebilirimin derdine düşecekler. Şükür ki; cevap hakkım olmayacak o dakikalarda. Yoksa lafımı esirgemez, her entrynin altına üstündekine işareten şiddet içerikli yazılar yazacak olurdum. Rencide olurdunuz. Birgün gelecek moderasyon da ölecek, buna yemin edebilirim. Derhal bir veliaht bırakmalarını tavsiye ediyorum kendilerine.