femen türkiye

hemcinsleri olarak gördüğüm yerde tekme tokat ayakkabının topuğuyle gözlerine gözlerine vuracağım oluşumdur.

türkiyede kadın sanki sadece 31 malzemesi olarak metalaşıyor. başka şekilde hiç sıkıntı yaşamıyor zaten. götünü başını açarak türkiyede değiştiremezsin bişeyler, anca bak hakediyorlar derler bizmkiler. onun yerine git sığınma evinde süresi dolmak üzere olan, dışarı atılmak üzere olan kadınlara yardım et. iş imkanı kovala, az buçuk yardım et. daha kolay bişey göt baş açmaktan.

anca bişeylere özenin başkalarının yaptığı, böyle tekme tokat dövülür götürülürsünüz karakola.

ben asıl bir hemcinsimin, yerlerde sürünerek tutuklandığını görünce daha çok eziliyorum. bunları da düşünsünler mümkünse.

son olarak; efendim bayrağın örtülebileceği, çizilebileceği ya da çekilebileceği belli yerler vardır. bu insanların memelerine bayrak çizmelerine izin vermek, yarın öbürgün erkekler eylem yaptığında cinsel organlarına bayrak çizme özgürlüğü tanır, ve bayrak kanununa göre bayrağa hakaret, ya da aşağılayıcı hiçbir davranışta bulunulamaz. bunları bilmeyen insanların "free turkey" yazması, türkiyeyle ne kadar ilgili olduklarını gösterir.