bugün

12 ağustos 2007 trabzonspor sivasspor maçı

biletlerin büyük bir kısmı satılmış olan müsabakadır. gurbetçiler dönene kadar zaten ts bütün maçları full oynuyor bu normal. ancak kutlamalara ilgi göstermemelerine oldukça şaşırdığımı belirtmek isterim. tamam takım avrupa hüsranı yaşamış olabilir ama hangi trabzonspor lu gerçek efsaneleri bir arada bir daha görebilirdi ki? yönetim çok kötü işler yapmasına rağmen organizasyonalrı dolayısıyla alkışı hakettiler. gelelim maçımıza. muhtemelen pazartesi yada salı günü ts bir yabancı alacak. bu da kaleci aldo bobadilla yada forvet rade prica olacak. yani bu maç bir bakıma s.o.s veren yere yapılacak. yerli olarak ta 3-4 transfer adayından biri de transfer olabilir. ts nin rahat kazanabileceğini düşünüyorum. sivasspor bu sene izledim. yine aynı anlayış. katı savunma ve pini balili ye uzun toplar atılması. nereye kadar? ilk hafta maçları genellikle zordur. buna katılıyorum. ancak sistemleri değiştirmek ve sürpriz yapmak böyle maçlarda gereklidir. o yüzden bülent uygun un en az iki santraforla mücadele etmesi gerektiğini düşünüyorum. paf takımı maçları mehmet ali yılmaz tesisleri 5 no lu sahada oynanacak. * *