bugün

radyo mood

güzel müzikler çalan internet radyosudur tanımı biraz az olur gibime geliyor bu radyo hakkında..

niye diye soracaksanız bir çok gecem bu radyodaki ismini daha bilmediğim şarkıları huzur,keyif ve mahoşluk içerisinde dinleyerek geçti. uyudum ve uyandım hep dinledim. inanılmaz bir bağımlılık yaratan etkisi var, radyonun kendisinin ve müziklerinin özellikle de kalitesinin.

kaliteli müziğin doğru adresi demiyorum. çünkü bu radyo bence kaliteli müziğin bilinmeyen adresi! varsın kimse bilmesin,duymasın ve dinlemesin. sadece bunca senedir dinleyip sadece içimdekileri buraya dökmeme vesile olan ve yapımında, radyonun kurulumunda emeği geçen herkese teşekkürlerimi yazdıklarımla belirtmek istedim gecenin bu vakti.

Belki kendileri görmese bile.

Her gün doğum günü kutlar gibi dinlerken ya da yayın bitiminde iyi ki varsın ve varolmuşsun radyo mood diyorum.

Müzik ziyafetini, lezzetini, insanın ruhunu okşayan müziği bu radyoda bulabilirsiniz. En azından müzikten biraz bile olsa anlayabilen biriyseniz!

Tanım : 2012\'nin şubat ayında yayın hayatına başlayan internet radyosu.

Linki : http://radyomood.com/ yayın saatleri ve radyo hakkında daha fazla bilgi için alın size link.