bugün

kızların ilgisiz erkekleri sevmesi

evrensel bir davranışın yazıya dökülmüş halidir ve değişmez bir gerçektir.kadınlar ilgisiz, serseri piçleri severler.peki neden? kadınların hepsine bu soruyu sorsak net bir cevap alamayız. çünkü bu sorunun cevabını veremezler. mantıksal zekaları buna açıklık getiremez. peki bilinç altları? işte bütün fırtınalar burada kopar. kadınlar kedi gibidirler. bir kediyi bir yün yumağıyla bütün bir gün oyalayabilirsiniz. fakat o yün yumağını ona verirseniz kedinin bütün ilgisi bir anda yok olur. çünkü yün yumağını elde etmiştir artık. kadınlarda böyledir işte. onların yaşamak istediği bu elde etme ile birlikte gelen zafer duygusunu tatmaktır. kadın bir erkeği elde ettimi bütün ilgisi söner. kadınlar kendilerini seven, kendilerini teslim eden, hergün kendisini üçbeş kere telefonla arayan, zırt pırt mesaj atan erkeğe değer vermezler. onların istediği serseri piçlerdir. etrafınıza bakın bunun çok örneklerini göreceksiniz. kadın ulaşılmaz olanı ister. peşinden koşacağı, elde etmek için mücadele edeceği, yatırım yapabileceği bir erkek ister. bu esnada öyle yoğun duygular yaşarki, aşk, nefret, sevgi, hüzün, hayalkırıklığı, kıskançlık, öfke krizleri, mutluluk, umutsuzluk ve daha neler. kadının bilinçaltı bu duyguları yaşamak ister. kadının beynindeki limbik sistemi açıp bakın size şöyle diyecektir: "orgazm nedirki? ben bu duyguları yaşamak istiyooorumm..." kadınlara karşı hep ilgisiz,odun gibi olmayın iki ileri bir geri taktiğini uygulayın. o iki kere arıyorsa siz bir kere arayın. o üç tane mesaj atıyorsa siz bir tane atın. onu birgün görüyorsanız iki gün görmeyin. her an onu bırakıp çekip gideceğiniz hissini verin. "ben bu erkeği elde ettim" duygusunu ona yaşatmayın. böylece "karşı cinslerin oyunu" sizin lehinize sonuçlanacaktır...unutmayın burada tecrübe konuşuyor. lao tzu hocanız sizi asla yanıltmaz...