bugün

kızların el üstünde tutulduğunda soğuduğunun ama köpek yerine konulduğunda erkeğe tapması durumudur. kızlar kendilerine düşkün erkekleri sevmezler. kızlar kendilerinin ön planda olmadıklarını görünce o erkeğe daha çok tav olurlar. bu durumu kimsenin inkar edeceğini düşünmüyorum.

not: kız değilim deneyimlerimi entrye döktüm.
ben de buna tutuluyorum arkadaş. ilgisiz davranınca bilmem kaç kez mesaj atılıo gün içinde. ilgili davran 2 tane mesaja muhtaç ederler adamı. kişiden kişiye de değişir tabii bu durum. ama genelde ilgi göstermezsen iyice kıskançlığa bağlayıp sahipleniyolar adamı. evet burda yanlış yapıyoruz galiba.
doğanın kanunu gibi gelen durumdur. sadece kızlar için değil herkes sevmeyen, ilgilenmeyen tarafa ilgi duyar. sevenler farkedilmez bile. kaçan kovalanır hesabı.
ilgilenmediği için erkekte bir gizem aradıklarındandır.
desteklediğim görüştür.şimdi ki sevgilime de bu yüzden ilgi gosteremiyorum.
kızın ilgisi ilk fırsatta daha iyi bir fırsat çıktığında kayıp gider.
evrensel bir davranışın yazıya dökülmüş halidir ve değişmez bir gerçektir.kadınlar ilgisiz, serseri piçleri severler.peki neden? kadınların hepsine bu soruyu sorsak net bir cevap alamayız. çünkü bu sorunun cevabını veremezler. mantıksal zekaları buna açıklık getiremez. peki bilinç altları? işte bütün fırtınalar burada kopar. kadınlar kedi gibidirler. bir kediyi bir yün yumağıyla bütün bir gün oyalayabilirsiniz. fakat o yün yumağını ona verirseniz kedinin bütün ilgisi bir anda yok olur. çünkü yün yumağını elde etmiştir artık. kadınlarda böyledir işte. onların yaşamak istediği bu elde etme ile birlikte gelen zafer duygusunu tatmaktır. kadın bir erkeği elde ettimi bütün ilgisi söner. kadınlar kendilerini seven, kendilerini teslim eden, hergün kendisini üçbeş kere telefonla arayan, zırt pırt mesaj atan erkeğe değer vermezler. onların istediği serseri piçlerdir. etrafınıza bakın bunun çok örneklerini göreceksiniz. kadın ulaşılmaz olanı ister. peşinden koşacağı, elde etmek için mücadele edeceği, yatırım yapabileceği bir erkek ister. bu esnada öyle yoğun duygular yaşarki, aşk, nefret, sevgi, hüzün, hayalkırıklığı, kıskançlık, öfke krizleri, mutluluk, umutsuzluk ve daha neler. kadının bilinçaltı bu duyguları yaşamak ister. kadının beynindeki limbik sistemi açıp bakın size şöyle diyecektir: "orgazm nedirki? ben bu duyguları yaşamak istiyooorumm..." kadınlara karşı hep ilgisiz,odun gibi olmayın iki ileri bir geri taktiğini uygulayın. o iki kere arıyorsa siz bir kere arayın. o üç tane mesaj atıyorsa siz bir tane atın. onu birgün görüyorsanız iki gün görmeyin. her an onu bırakıp çekip gideceğiniz hissini verin. "ben bu erkeği elde ettim" duygusunu ona yaşatmayın. böylece "karşı cinslerin oyunu" sizin lehinize sonuçlanacaktır...unutmayın burada tecrübe konuşuyor. lao tzu hocanız sizi asla yanıltmaz...
1 defadan fazla olmak kaydıyla, şahsım tarafından tecrübeyle sabitlenmiş önermedir. doğrudur. ilgisiz kalırsın taparlar, ilgi manyağı yaparsın soğurlar. anlaşılan o ki nabza göre şerbet vermek en iyisi.
(bkz: tespit tespit olalı böyle einstein görmedi)
(bkz: kızların efendi adam yerine piç tercihi)
Asla öyle bir sey yok. Her kız ilgi bekler.
doğruluk payı olmakla birlikte eksiktir hiç ilgi göstermeden bir kızı elde edemezsiniz. illaki ilgi göstereceksiniz ama biraz en iyi taktik oltada ki balık taktiğidir. biraz çekip biraz bırakmalısınız. ama bunun için önce oltaya takılması gereklidir kızımızın. bu da ayrı bir yetenek ister...
prensipte doğrudur.. teorik olarak da.. böylesi uzak duran, belli ve kısıtlı çevresinden başkasıyla yakınlaşmayan, samimiyetini herkese açmayan, hele de bu duruşundan hariç artılara sahip erkekler beğenilir, merak edilir en azından..

lakin, pratikte hiçbir iş görmezler.. zamanla, duruşlarından ödün vermediklerinden sebep, kendilerini merak eden kadınlar, artık usanmaya, bıkmaya başlarlar. "amann, salak şeyy" moduna girip, bu tip erkekleri arkadaş kategorilerine bile dahil etmezler.
Zoru sevme içgüdüsüdür. Sevin sevin sonra ağlamayın ben nerede hata yaptım diye.
kaçan kovalanır mantığının vücut bulmuş halini gösteren durumdur.
Kızlar degil tüm insanlik böyle. Nerde iyi niyetli nerede samimiyetle seven var hepsinin ağzina sicilir arkadaslar siz yanlis biliyorsunuz.

En dogrusu, sizi cok sevenlerin peşinden gitmek. Kiymetiniz bilinir sevilirsiniz.
çevremde yaptığım gözlemler neticesinde katıldığım durumdur.

Ama daha acısı, bunu bildiği halde ilgisini göstermekten vazgeçmeyen erkekler olması. Biraz yapıyla alakalı sanırım. Değer veren, verdiği değeri göstermekten hoşlanan erkeklerdir Türk erkekleri. Çünkü sahiplenicidirler, bu böyle.

Bu yüzden de Türk erkekleri genellikle başarısız olurlar bu konularda. Plancı değildirler. ilgisiz görüneyim de ilgi göreyim kafasında değillerdir.

Üzülürler, üzülürüz. Olsun ne yapalım, biz de böyleyiz be kardeşim. Değişemeyiz ki.
ilgisizlikten değildir o, her seferinde seni tanımaya calismasindandir. ilgi konusuna gelince çok ilgi gostermem,çok konusmam, onunla bir oldugunu gostermez.
Simdi gaza gelip butun arkadaslarimi takmicam sonra kalcam oyle ortada. Okuyun ama uygulamayin.
aynen öyle. adam benimle ilgilenmeyince daha bir yürüyesim geliyor. ilgisini çekmek için yaptığım hareketler falan daha eğlenceli oluyor. kur yapıyorum güvercin gibi. ikili ilişkiye tat verir. yerum.
Alakası yoktur kıza açılma bakalım senle konuşuyor mu.
4s kuralına göre doğrudur.
Bu benim için ortaokulda geçerliydi. Bi çocuk sevmiştim. Aşırı derecede gözüme çekici gözüyordu. Sanki beni umursuyormuş gibi gözüküyor fakat hiç umursamıyordu. Mal gibi ben mesaj atıyordum sürekli. Çocuk bildiğin kızları etkilemek konusunda master yapmış gibiydi. Üç sene sevmiştim. Ta ki aklım başına gelene kadar. Artık kendi egomu tatmin etmeye başlamıştım. Onunla uğraşmaktan kendimi unutmuştum. En yakın çocukluk arkadaşım nedeni belirsiz bir şekilde hayatımdan çıkmıştı. Arkadaşımada fazla ilgi gösteriyordum sevdiğim oğlanada. ikiside çıkmıştı hayatımdan. Çünkü onlar da egolarını tatmin etmeyi seviyordu. Şimdi ise bende onlar gibi oldum. Fazlasıyla umursamaz. Kimse zerre umrumda değil. ilgiye fazlasıyla açım. Ve ilgisiz birisiyle tanıştığım zaman direk siliyorum onu hayatımdan. Keşke ego denilen duygu olmasa.
Buna kim inanıyorsa onun ta anasının amk. inanmayın kardeşlerim. Bu kardeşiniz yaşadı bunu. Sap gibi ortada bırakıyorlar sonra. Vaktinden önce açan çiçek gibi olursunuz valla.
ne yazık ki hep varolan gerçek..