bugün

bürokrasi

hayatımda hiçbir şeyimi kaybetmedim. ama kaybediş dünyasına dana gibi cüzdanımı kaybederek adeta bir usain bolt olarak giriş yaptım. kaybetmesi çok kolay da ulan allah belanızı versin sizin tamam? gerginim, cüzdanımı kaybettiğimden beri ağlıyorum. şişli halkına salya sümük ağlayarak rezil oldum ahahaşkişlkjiş. hatta ararken durakta telefonunu kaybetmiş bir kadınla sarılıp ağlaştık dert ortağı olduk. bir de şimdi bu kunel hatta hibinoların milyonlarca aşamadan oluşan bürokratik işlemleriyle uğraşacağım. yemin ederim kredi kartlarından değil, nüfus cüzdanıyla uğraşmak beni öldürüyor. bu mu lan sizin sosyal devlet anlayışınız? böyle mi halkı refaha ulaştıracaksınız, böyle mi hayatları kolaylaştıracaksınız? ben zaten sinir krizleri geçiriyorum, azcık yardımcı olun ölür müsünüz?

allahtan fakir fukarayım, cüzdanımda para yoktu, yoksa yemin ederim şişli etfal hastanesinde sakinleştiricilerle duruyordum. sana ne? belki ben para taşımayı seviyorum, belki kredi kartı sevmiyorum, ya da manyağım paraya dokunmayı seviyorum. sen işini yapsana, hesap sormasana. bir de bunlara 50 küsür para verecekmişim ben. ulan mallar, ben zevkine mi kaybettim o cüzdanı? alacağın o para haram zıkkım olsun inşallah. etmiyorum hakkımı helal. geberin inşallah.

sen haklısın weber ruhun şad olsun. ve tüm bürokrasi yalakalarına benden gelsin hacılar

http://www.youtube.com/watch?v=f8JpbXOZ8Nw