bugün

istanbul da turistlerin dolandırılması

hayatımın 25 yılında taksim talimhane de yaşadım ki istiklalde tramway yoktu diyebilirim o derece. üniyi bitirdikten sonra işsiz güçsüz aylak gezmem gerekirken ordaki abilerimden öğrendiğim iş olan hanutçuluk yeni adı clubçılık yapmaya başladım. kesat geçen bir kaç günün sonunda gezi parkının thy sırasında taksim adlı barda caddeye konulan masada bira içerken alman bir turist geldi, selamlaştık ona kuveytli ve tatilde olduğumu söyledim. hemen bana bir önceki gün bir clubda 3000 dolar nasıl sikildiğini anlattı. ben de kendisine türklere güvenmemesini eğleneceği yerleri kendisinin seçmesini söyledim. bana eğlenecek karılı kızlı yer var mı bildiğin dediğinde benim devamlı gittiğim bir yer var orda eğleniyorum diyip oranın ünlü striptiz clublarından birine götürdüm yenildi içildi hesap istendi alman usulu ödeyecektik 8000 dolar hesap geldi ben cebimde limiti olmayan boş kartı verdim garsona yarısını burdan al dedim cebimden de 50 dolar bahşiş verdim nakit bizim gerizekalı alman 4000 doları kartından çektirmek zorunda kaldı. "hesap çok pahalı geldi yine" diye mızmızlanırken burası türkiye almanya gibi değil am pahalı burda dedim. o turist bir daha türkiyeye gelir mi? sikimde olmaz. gavat muhtemelen 20 gün kalsa yemesi içmesi o parayı harcamayacaktı. ha bu onlarcası içinden en salağıydı. ha 4000 dolardan 1500 dolar bana kaldı bi de o var.

özetle dünyanın her yerinde siki elinde gezeni sikerler
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar