20 eylül 2012 fenerbahçe marsilya maçı

yazacağım her şey doğrudur, galatasaray taraftarıyım arkadaşım da fenerbahçe taraftarı ikimiz de fanatik değiliz ama avrupa maçı kaçmaz diye dün galatasaray maçını izlemek için kahveye gittik gs üzdü, bugün fener sevindirir diye gittik kahveye maç şifresiz olmasına rağmen ortam olsun diye, fenerbahçe şahsen beni şaşırttı 60. dakikaya kadar ben maçın bu kadar kolay gideceğini düşünmüyordum şahsen ama caner akla zarar bir gol attıktan sonra ikinci yarıda alex in muhteşem kafa golü ile ben de dedim bu iş bitti ama bir baktık ki golden sonra ayküt( askerdeki kalas yazıcımıza sesleniş şeklimiz 5-7 den gelene 7-10 yazabilen adam) demek istiyorum hoca alexi çıkardı niye? neden? ne izleyen anladı ne de alex hatta bariz çıkmak istemiyordu zaten o bile şaşırdı, sonra fb li arkadaşım bak sana söylüyorum bu maç bu dakikadan sonra elden gider dedi ben de içimden git işine demek istedim ama haklı çıktı fener geri çekildi marsilya oynamaya başladı marsilya bastırdıkça fener açık alan buldu ama bienvenu sağ olsun pozisyonları piç etti ayküt de izledi orada, sonra gol resmen geliyorum diye diye 2-1 oldu maç, maçın son dakikaları arkadaş telefon çaldı ailesi çağırmış gitmem lazım dedi ya dedim 2 dk kaldı bekle kapıda kalmışlar anahtar ben de dedi gitti, son dk yı ayakta çıkmayı beklerken izledim son pozisyon da olmaz dedim olan oldu tüm kahve küfür kıyamet oldu bir anda, arkadaşın da olumsuz tahmini tuttu ne yazık ki(arayıp söyledim o da beklemiyordu tahmininin tutacağını 2 dakika önce galip bıraktığı takımı berabere bitirmişti maçı), bence aykut hoca alexsiz de yaparım inadından vazgeçmeli yoksa kendi kuyusunu kazacak, 3-0 bitebilecek bir maçtı 2-2 bitti sayesinde resmen yazık oldu.