ailesinden gizli ateist olan genç

sizin o güzel dininiz hoşgörülü dininiz gerçekten hoşgörülü olsaydı gizli olmayacak olan ateisttir. ailem bilmiyor ama ne oruç tutuyorum ne namaz kılıyorum ne ibadet ediyorum. ben de söylemek isterim. ancak karşımdaki insan benim halimden anlayacak sanki! burada öyle olan ateistlere hakaret eden sayın muhterem şahıslara acıyorum. bunları yazıp egonuzu tatmin edeceğinize önce kendi dininizin nasıl hoşgörülü olmadığını eleştirip gerçekleri görün.

şu hadisleri şu ayetleri bilen bir müslüman ne yapar?

“Kim dininden dönerse, onu öldürün” (Buhârî, Cihad, 148; i’tisâm, 28)

“Müslüman bir kimsenin öldürülmesi ancak su üç sebepten biriyle helâl olur: imandan sonra dinden çıkma, evlilikten sonra zina, haksız yere birini kasden öldürme” (Buhârî, Diyât, 6, Kasâme, 25, 26).

Dinden dönen kadının öldürülmesi caiz değildir. Fakat o yeniden islâm’a girmeye zorlanır. Zorlama şöyle olur: Hapsedilir ve her gün çıkarılarak tövbe etmesi istenir. islâm’a dönerse serbest bırakılır. Aksi halde ölünceye kadar hapiste kalır. Öldürülmeme konusunda delil şu hadistir: “Kadın ve çocukları öldürmeyin” (Ebfi Dâvud, Cihâd, 90)

devamı : http://www.freedombulwark.net/voices/15-

bir de gelip burada zavallı zavallı ötmeyin gidin pisliklerinizi görün.

edit: şimdi eksiyi basın kendinizin haklı olduğunu falan sanın. nasıl olsa hoşgörü dinine mensupsunuz.