bugün

abdullah öcalan meclise girmezse suratıma tükürün

peşin not:bu yazı trollük amaçlı yazılmamıştır, şimdiden ayar vermeye çalışacak sikkolar, fikir beyan etsin.. liseli ocak terkler gibi cevap verecek arkadaşlar, (bkz: orospu çocuğu apo) başlığına yazsın...

ev hapsi...
hapiste seks...
mit müsteşarlarıyla görüşme...
bakan arınç ve devlet erkanının yaptığı açıklamalar...

aha burya yazıyorum, bu ülke de bu adam meclise girmezse, ne isterseniz yaparım bakın görün sözlük bir yere kaçmıyor...
şehit haberleri, insanların canını sıkan başbakan söylemleri o bu, hiçbiri bu gerçeği örtpas etmeye yetmeyecek, daha düne kadar pkk, terörist denilen insanlar şu an mecliste, pkk ile resimler çektirenler mecliste.

dur diyebildi mi kimse?
ne oldu yahu yalan mı söylediklerim ? şu an meclisde değil mi bir zamamların dağ kadrosu?
kürtçe seçmeli ders olmayacak mı?
dağdan indirilen pkk üyeleri, vekiller eşliğinde yurda giriş yapmadı mı?
mecliste sayın!! öcalan denilmiyor mu? en son bildiğim kadarıyla sayın demek artık suç değil...

ulan adamlar ne dediyse yaptırdılar be, hala daha atıp tutalım amk, yok öyle yok böyle diyelim.
yeryüzünde nelson mandela gibi bir örnek var. şimdi bu örnekten yola çıkarak laklak edecek arkadaşlarla özel mesaj ile sabahlara kadar tartışırım. kimse bana "yok ama onun onla alakası yok" falan demsin. özgürlüğün rengi izleyin görün.
neyse canınızı sıktık ama gerçekler acıdır beyler. eğer bu anlattıklarımdan birisi yanlış ise ve açıklaması var ise başka türlü, deyin ki; "imam bi siktir git" eyw diyim ama sakın boş beleş konuşmayın ya, ayar vereceğim diye tiksinç liseli ergenler gibi davranmayın tekrar diyorum, bu adamın meclise girmesi uzak değil 6 7 sene. aha yazın bi yere. la bu imam dedi dersiniz.