sözlük ben aşık oldum

Sanırım bugün gerçekten az da olsa hissedebildiğim duygudur. Pazar günü olan mezuniyet için organizatörlük yapıyorum kampüste ki arkadaşlarla. Sonra birden yakışıklı, dar bir yeşil tişört giymiş karın kasları ortaya çıkmış altında da sarı bir pantolon. Nasıl tatlı nasıl seksi anlatamam geldi yanıma nur sen misin dedi ama ben ölücem konuşamadım bir an boğuk bir sesle buyrun benim dedim. ben hakanın arkadaşıyım bu mezuniyet balosunda ki yemekleri falan ayarlamak için yolladı dedi. ay dedim içimden seni hakan değil ''allah yollamış allah'' baya bir balo ile ilgili konuştuk falan bu da beni beğenmiş olacak ki iki bira içelim hayal kahvesine gidelim dedi ben tabi hayır dermiuyim hemen yapıştırdım eveti. Öyle güzel şeylerden konuştuk ki anlatamam babasının catering'i varmış o işletiyormuş aynı zamanda bizim üniversiteden mezunmuş işletmeden. zevklerinden, hobilerinden falan bahsetti ya aynıyız böyle her şey aynı her zevk aynı telefon numarasını verdi lazım olacak pazar'a kadar sanırım ben bu çocuğa yakında tamamen aşık olurum.