bugün

nba 2k12

my player modu ile dünyadan el ayak çekmeme neden olan oyun. pg olarak utah jazz tarafından 12. sıradan draft edildim. malum devin harris diye bir kazma vardı utah'ta kesebilirim diye düşündüm. öyle de oldu zaten. ilk sezon pek bir şey anlamadım bir de 5-6 dakika oynayınca istatistikler düşük kaldı doğal olarak.

şimdi 3.sezonumdayım. hala utah'tayım. normal sezonu oklahoma'nın ardından ikinci bitirdik. mvp sıralamasında da kevin durant'in ardından ikinci sırada kaldım. 23.6 sayı, 4.9 ribaund, 8.5 asist, 2.5 top çalma ortalamalar. rating şuan 82 oldu. play-off'ta deli bir performansla finale kadar yükseldik. finalde rakip indiana pacers. sadece key maçları oynuyorum tabi. seride 3-1 öndeyiz şampiyonluk maçına çıktık. maçı aldık player of the game seçildim. quit'e tıkladım basın toplantısına girmek için. loading dedi, dedi, dedi. sonra o malum siyah ekran. vay arkadaş dedim, bir kaç da küfür eşlik etti tabi gecenin 3'ünde onca emek vermişim. allahtan 3.periyod sonunda oyunu kaydetmiştim. tekrar girdim oynadım bu sefer yenildik. yemedi tabi bir maç daha oynamak hazırda bir periyod oynayıp şampiyon olmak varken. öyle yaptım ben de. yine şampiyonuz, ama loading sorunu tekrar karşımda. çok kişinin yaşadığı bir sorunmuş bu. 2 çözümü var. ya bir türlü çıkamayan nba 2k12 patch v1.04'ün çıkmasını bekleyeceğiz ya da şampiyon olmadan oynayacağız oyunu. damn it man (lanet olsun). tam da finallerin mvp'si oluyordum.