bugün

karayel2010

ipliği pazara çıkmış yazardır.
-bu kısmı önce mod bir okusun- öncelikle şunu yazalım: bakın moonlight sonata ne diyor:

--spoiler--
elbette uygun bir dille eleştirebilirsiniz. bu eleştiriyi yapacağınız yerse fikrin sunulmuş olduğu başlık değil, yazarın nick altıdır. fikrin savunulduğu entry numarası kopyalanır, yazarın nick altına bakınız halinde verilir ve fikir olumlu ya da olumsuz yönden eleştirilir.
--spoiler--

şimdi sözlük kurallarını yemiş yutmuş biri olarak şunu söyleyeyim en baştan. burada daha önce hasmet meab adlı yazar arkadaşımız, karayel2010'un muhtelif yazılarını analiz ederek entry numaraları ile, burada aktarmış ve durumu ortaya koymuştur. ama ne hikmetse hem hasmet meab adlı yazarın nick altındaki övgüler silinmiş, hem de karayel2010'un kendi yazdığı entry'ler ortaya konulduğu halde söz konusu analiz silinmiştir. bunu silen mod alenen sözlük kurallarını çiğnemiştir.
şu anda hasmet meab adlı üye sudan sebeplerle çaylak yapıldığından dolayı itiraz edememektedir. onun izni ile aynı analizi ben burada iktibas ediyorum.

yeni edit: bu arada garip bir gammazın garip bir iddiası var bu entry ile ilgili, daha garibi mod da onaylayıp önüme koyuyor bunu. rötuş isteği yapılmış. rötuş gerekçesi imla filan değil, aynen yazıyorum: "entry polemik yapmak için girilmiş." yuh artık. bu gammazlığı yapan amatör kişi hala gammaz olarak kalabiliyor mu ? veya bunu onaylayan mod'a ne diyelim ? evet pölümüg yapıyorlar komple kurdular bana. haa sahi benim çaylak yapılmamla hiç ilgisi yok bu olanların. ulan karayel2010 ! zall'mısın nesin ?

neyse konuya dönelim, ibretle okuyunuz:

--------------------------------------------- analizi yapan hasmet meab --------------------------------------

faşizme karşıyım diyen kürt milliyetçisi yazar.
bakalım "türk kızı" başlıklarına neler yazmış:

--spoiler--
geri insan türünün dişi versiyonu. orta doğunun derinliklerine daldıkça iyice bozuk, huysuz, nursuz, uyuz örneklerine rastlamak mümkündür. (#12919766)
--spoiler--

--spoiler--
doğal ve normal değiller.
erkeğini mutlu etmesi için bir kızda bulunması gereken özelliklerin tam tersine sahiptirler. üstelik bununla da övünürler. (#12744230)
--spoiler--

--spoiler--
türk erkeklerinin otuzbir çekmekten kurtulmak için evlendikleri kız türü.
--spoiler-- (#12728845)

--spoiler--
küsküyü vereceksin ağzına sussun kızıdır.
--spoiler-- (#14061101)

--spoiler--
doğal çirkinliğiyle hayret ettiren kız tipidir.
--spoiler-- (#10263481)

--spoiler--
çoğu feodal ataerkil sistemin ve toplumun kulu ve köpeğidir.
--spoiler-- (#12557062)

--spoiler--
erkekle olan aşk-meşk, seks işlerini bile bir çeşit üstünlük sağlama ve hakim olma mücadelesi olarak gören ve tamda bu merkezde hareket eden tipsiz, tatminsiz, psikoseksopat kızlardır.
--spoiler-- (#12567053)

--spoiler--
laz, çerkez ve gürcülerinde aynı tipsizlikte ve daha beter huysuzlukta olduğu kızlardır.
--spoiler-- (#12920764)

--spoiler--
aile ve toplumca reddedilip aç, açıkta kalmamak için namus diye bir kavramı savunmaya zorlanan, sikişmeyi en büyük kabusu sayan gizli mastürbatör ve giderek aseksüel zavallılar sürüsüdür.
--spoiler-- (#13155034)

--spoiler--
çözdüm ben bunları. bunlar mutlu olmak istemiyorlar. bunların tek derdi insanları germek, sorun çıkarmak, adilik ve pislik yapmak. en güzel hayat bunlara.
--spoiler-- (#13258423)

--spoiler--
geneli çirkin, alayı kaprisli, bazıları kompleksli, cinsel açıdan tatminsiz psikopatik kızlar topluluğudur.
--spoiler-- (#14088749)

veeeee itiraf geliyor:

--spoiler--
aslen pek ilgilenmediğim, ilgilendiğimde de daima ağzımın payını aldığım çok garip kız türü. başlıca özellikleri de çirkin ve sinirli olmalarıdır.
--spoiler-- (#14024648)

yani bunca hakaret ettiği türk kızı kendisine yüz vermemiş.

***********************************************************************************

şimdiiii aynı yazarın
şu başlığa yazdığına bakalım hep beraber : (bkz: adriana lima ya özenip kıllarını almayan kürt kızı)

--spoiler--
(bkz: boktan mizah anlayışı)
(bkz: ırkçılığın dayanılmaz kokuşmuşluğu)
(bkz: insan düşmanlığı)
--spoiler-- (#13328687)

bir de izmirli kız ve kürt kızı karşılaştırmasına yazdığı entry:

genel ve ortalama olarak;

--spoiler--
-izmirli kız genel olarak daha güzel ve bakımlıdır.
-kürt kızı daha kolaydır.
-izmirli kız laik ve modern, kürt kızı alevi değilse muhafazakar ve dindardır.
-izmirli kız anasının gözü, kürt kızı genelde saftır.
-izmirli kız sevgili ve eş olursa bir gün % 90 terk edilirsiniz. kürt kızıyla % 90 evlenir ve ayrılmadan yaşarsınız. yani kürt kızı eş veya sevgilisine daha bağlıdır.
-izmirli kız çoğunlukla kürt kızı daima evlenmeden sevişmez.
-izmirli kız bireycidir, üzerinde toplumsal baskı azdır . kürt kızı feodal ve törel baskı altındadır.
-izmirli kızla sevişilir, kürt kızıyla aile kurulur.
--spoiler-- (#12706387)

değerlendirmeyi sizlere bırakıyorum. bu adam bu tayfanın en ılımlısı. diğerlerini siz düşünün artık.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar