şizofren olmanın yararları

duruyorum ayna karşısın da sivilcemi ne çıkmış kulak mememe yakın bi yer de. operasyonu planladım indiricem o nu aşağı , patlatıcam übübüğünden. Harekata başladım baktım engel oluyo bana. Neymiş sıkarsam mantar gibi yeniden bitermiş. Sana ne lan sana mı kaldı niye ecelinle oynuyosun dedim bön bön baktı canımı sıktı. Çıkar lan gözlüklerini dedim .tamam abi bi şey demedim dedi affettim . vaz geçtim imha çalışmasından belki de haklıydı ha ,ya yeni den çıkarsa. Boş yere kırdım çocuğun kalbini. Aynaya baktım yeni den köşeden 3. ben geliyo hiç te sevmem bu gıdılağı da niye geldiyse sanki. Abi senin burnun mu büyümüş dedi kafam attı benim . lan git başımdan dedim , hangi baş abi burundan bi şey görünmüyo ki dedi pis pis güldü . kendimi kaybetmişim daldım kaş göz buna ver Allah ver ver Allah ve 2. ben ayırmaya kalkıştı bi tane de ona vurmuşum o hırsla . sonra sakinleştim ama neye yarar ikisi de yerde pelt olmuşlar. 3. ben ayağa kalkar gibi oldu hafiften üzüldüm tabi bununki de can yardım ettim. Son attığım kafa için özür diledim. Ne kafası abi bana attığın burun darbesi beni bu hale getir di dedi , Allah yarattı demedim bi daha daldım ama sıyırmışım o kadar yani. Sonra yoruldum tabi kenara çekildim bunlar da yağa kalktı.2. ben ağlıyor hüngür hüngür , çok ta mızmız dır bu karı gibi sus dedim ağlama bak harbi dalarım sana dedim pırstı bu. Baktık ole boş boş sonra ağabeylik gene bende kaldı öpüştük barıştık. Bi kaynaşma ortamı olsun diye okey oynayalım dedik , 4.ben eksik . 3. bene git çağır şunu dedim ben sana küstüm dedi . olum sen de kaşındın ama dedim uzatmadı gitti çağırdı. 4. ben efendi adamdır geldi kırmadı sağolsun .

okeye başladık 3 tur oldu oyunu hep hep 3. ben alıyo kılandım tabi ,takip ettim godoşu . ana taş çalıyo ..bne ıstakayı tuttuğum gibi kafasına bi gödüm yere yığıldı olece . aha öldü dedim ben 4. ben ağır başlı adamdır sakinleştirdi beni. 2. ben zırlıyo gene sinirlerim gene tavan yaptı bi tane de ona kodum destekli oda yığıldı kaldı , bi rahatlama aldı beni ohhh . 4. ben ne baktım canı sıkılmış noldu lan dedim. Abi naptın ya dedi barbar mısın sen ben durmam abi senle dedi kalktı gitti . .. kime kadar yolun var lan dedim ıstakayı arkasından fırlattım allahtan çarpmadı bi tarafına . bazen kıllığı tutsa da severim keratayı..

yarım kalan operasyon aklıma geldi tekrar aynaya baktım , kordinatları belirledim obaaaa annem çağırıyo

-olum napıyosun iki saattir bi başına banyo da

-tamam anne çıktım tamam yaaaaaaaaaa öffff *