bugün

kürt erkeklerine hayran olan kız

evet efendim...

esmer, yakışıklı, uzun boylu, karizmatik, entelektüel, dürüst, namuslu, ahlak timsali kürt erkeklerinin diri ve seksi vücutlarına hayranlık besleyen, kürt erkeğinin kaslı kollarında uyuyarak tam bir erkeğin kollarında olduğunu düşünen alsancaklı, yani izmirli kızdır. geçenlerde alsancağa indim birtakım işlerim sebebiyle. istanbul'dan özel uçağımla geliyorum ben. biz çok zengindik, epey holdingimiz var. geçen sene aldık hepsini.
bende de jip var çok güzel. neyse alsancağa indim gece yarısı ineyim kordon'a belki 1-2 kısmet düşürürüz deyip sahilde yürüyeyim dedim.
bankın birine oturdum iki kız var o saatte sokaktalar. allah anne babalarına sabır versin, nasıl izin vermişler sahilde dolaşmalarına anlam veremedim. biri çıkarıp cinsel ağızdan alma yoluyla seks yaptırsa bu kızlara günah kimin?

diyalog şöyle;

+ ya kürt erkeklerine bayılıyorum, bornova'da çok kürt var. kaslı kaslı, o biçim.
- doğru yane, kaslı ve esmer, kasıklarında uyumak isterim, o kollar beni üff kocamandır bide.
+kız bizim erkeklerde iş yok dımam mı, genetiii süperr kürtlerin, gel mevlana mahallesine gidelim ihihi.
-hadi kusuuum çabuq.
+hadi hadi ihih.

allah bin belalarını vermesin ya.