bugün

evet efendim...

esmer, yakışıklı, uzun boylu, karizmatik, entelektüel, dürüst, namuslu, ahlak timsali kürt erkeklerinin diri ve seksi vücutlarına hayranlık besleyen, kürt erkeğinin kaslı kollarında uyuyarak tam bir erkeğin kollarında olduğunu düşünen alsancaklı, yani izmirli kızdır. geçenlerde alsancağa indim birtakım işlerim sebebiyle. istanbul'dan özel uçağımla geliyorum ben. biz çok zengindik, epey holdingimiz var. geçen sene aldık hepsini.
bende de jip var çok güzel. neyse alsancağa indim gece yarısı ineyim kordon'a belki 1-2 kısmet düşürürüz deyip sahilde yürüyeyim dedim.
bankın birine oturdum iki kız var o saatte sokaktalar. allah anne babalarına sabır versin, nasıl izin vermişler sahilde dolaşmalarına anlam veremedim. biri çıkarıp cinsel ağızdan alma yoluyla seks yaptırsa bu kızlara günah kimin?

diyalog şöyle;

+ ya kürt erkeklerine bayılıyorum, bornova'da çok kürt var. kaslı kaslı, o biçim.
- doğru yane, kaslı ve esmer, kasıklarında uyumak isterim, o kollar beni üff kocamandır bide.
+kız bizim erkeklerde iş yok dımam mı, genetiii süperr kürtlerin, gel mevlana mahallesine gidelim ihihi.
-hadi kusuuum çabuq.
+hadi hadi ihih.

allah bin belalarını vermesin ya.
yabancı kızlarda aynı kategoride galiba alanya çevresine bakarsak.
o kız değil konstur.
midesine aldırmış kız olabilir.
(bkz: 4 harfliler)
olabilir. her insan her insana hayran kalabilir çünkü kürt diye ayrıştırılmaya çalışılanlarda insan.

not :mutluyum
tarif edilen kişi benim esmerim yakışıklıyım dört senedir body building yapıyorum ama türk oğlu türküm ve böyle bi kürde daha hiç rastlamadım nedense benim gördüklerimin çoğu en fazla 1.60 boyunda 45 kilo maymundan kıllı tek kaşlı ve aşırı şekilde kokmaları ise çabası.
türk ya da dünyanın her hangi bir yerinde yaşayan bir erkeğe hayran olan kızdan tek farkı bu ülkede yaşamasıdır.
bazı orospu çocuklarının kıskandığı erkeklere hayran olan kızdır.
BEYNi SAÇMA SAPAN ŞEYLERE DAYANAMAYIP KOŞARAK UZAKLAŞTIĞI iÇiN BÖYLE DÜŞÜNMESi MUHTEMELDiR.
(bkz: travesti)
kürk kızıdır. * *
kırmızı yanak, çil ve mal surat seven bi kızdır. parfüm kokusu yerine tezek kokusundan normla peynir yerine küflü otlu peynir yemeyi tercih eden muhtemelen otistik kızdır. (bkz: bi kürtleri sevemedim)
adı aslında hikmet olan travestidir.
bir erkeği severken kökenini irdeleyen değil sadece kalbine bakabilen kızdır; insanı insan olduğu için seven kızdır; sevmeyi bilendir. kürt erkeklerine hayranlık duyan bir bayan; erkeğin kökeninin, milletinin ya da dininin değil kalbinin sadakatinin, verdiği güvenin önemli olduğunu anlayabilen gerçek bir yüreğe ve sevgiye sahip bayandır.

edit: kürt-türk, hepimiz farklı kökenden gelen "tek" bir milletin evlatlarıyız; bunu anlamak neden bu kadar zor ve insanını ayırıp kendine düşman etmek neden bu kadar kolay?
gönül bu asla büyük konuşmamak gerekir. attan başka şeylerede konabiliyor malesef. olabilir yani.
rus kızlarıdır. sebebi gayet açık ve nettir. rusyada esmer erkek oranının çok düşük olmasıdır. o nedenledir ki esmer erkekler rus kızları için epey caziptir. örneklerini güney illerimizde pekala görmek mümkündür.
kıl seviyordur.
kıbrısta okuyordur.
yaşlı homoseksüellerin tercihi.
gönül bu ota da konar, kürde de konar.
yahoo messenger müdavimi filipin'li kız'dır.
kaslı esmer ama kılsızsa tabiki hayran olurum. *
not: bu başlığı açan insan değildir.
hayran olcak adam bulamayan kızdır.
(bkz: ironik faşist)