bugün

15 ağustos 2011 tff şike soruşturması kararı

daha açıklanmadan bu ülkede ne kadar "mal" ın olduğunu bize kanıtlamış karardır. yahu dıbıklar, siz kendinizi kim zannediyorsunuz geçmişsiniz klayelerinizin başına " vay efendim , şöyle olmazsa kimse bana bunu anlatmasın, yok efendim böyle olursa kimse bana bu lig böyleyken böyle demesin " bilmem ne, bilmem ne ....

la sen kimsin ? ne olacağını zannediyorsun ?

şimdi bu karar açıklandıktan sonra kamuoyunun kabul ettiği futbol hususundaki kanaat önderlerinin, koştura koştura senin yanına gelip, sana neden böyle bir karar alındığını anlatacaklarını mı zannediyorsun ?

neyin kafası olum bu ? fenerbahçeye o veya bu şekilde geçirecekler, zaten borsada ki değer kaybı bile yetti.

ayrıca bir insana " çocuğundan çıksın" diye beddua edecek kadar şeref ve haysiyet sahibi olupta, şerefsizlikten dem vurmak ne kadar da manidar. önce bir çocuk sahbi ol, ondan sonra insanların yaptıkları hataların, çocuklarından çıkmasını istemenin ne demek olduğunu dinleyelim senden.

bu entry birine hitaben yazılmamıştır. ama dönem gençliğinin hiçbir halt olmamışken, dünyanın en erdemli insanı gibi davranmalarına akıl erdiremiyorum o kadar.