bugün

ısrarla kadın olduğunu belli etmeye çalışan yazar

namus bekçiliği ile suçlanmama da vesile olmuş en asil duyguların insanıdır ayrıca bu yazarlar.

bak benim güzeller güzeli arkadaşım. tamam algın kapalı olabilir, okuma gibi bir alışkanlığın da olmayabilir. belli ki duygu müge anlı mode on yapıp okumadan çemkirmişsin. ben sana özet geçeyim ama evvela şunu bil, benim namus dediğim şey, senin ya da hemcinslerinin bacaklarının arasına sığmaz. yani sen bu olayı namus argümanına indirgeyerek zaten toplumun sana ayağına ağırlık bağlayarak dayattığı baskıyı çoktan kabul etmiş oluyorsun benim gözümde.

ped, oje, ot, çöp başığına kadının yazmasının en doğal hakkı olduğunu, kastımın sadece "sözlükte kendiniz pazarlamaya çalışan insanlar" olduğunu anlatmaya çalışmama rağmen böyle algılayabilmek hakikaten marifet. haa bana ne lan bana ne kısmına geleyim bebeğim, sözlük malesef formatı kevgire çevirenlere eksi vererek yaptırım uygulanan bir mecra değil. yani, insanlar birbirleri ve birbirlerinin fikirleri hakkında başlık açabilir, entry girebilir, eleştirebilir, beğenebilir. yani adam gelip sol düşüncenin götüne koyayım deyince nasıl buna kızanlar eksi verip geçmiyor, bir şeyler söylüyorsa bu da tıpkı bunun gibi bir şey. şimdi gelip eksi verip geç, sana ne dersen ben de sana derim ki, gelip entry girme bu başlığa eksi verip git lan...

aaah ah, esuma'lar, calyx'ler vesaireler vesaireler... 7. 8. nesil sizleri tanısaydı biraz hak verirdi bana. canlarım benim...

neyse;

ha bir de seviştiği kadınlarla yatak hikayelerini anlatıp selebriti olunca bir şey denmiyormuş, kızlar anlatınca tu kaka diyormuşuz. sanırım burada kast edilen selebriti vaudeville for vendetta ve benzerleri. her neyse, sen de anlat anacığım, sen de kalemini konuştur, 4 sayfa yazıyı okut, bir şey diyen oldu mu? yahu, sanki biz sözlükte kadın yazarlar konuşmasın, biz kendi kendimize futbol muhabbeti yapalım dedik. bu sözlükte onca güzel yazan kadın yazar var, edebiyatçısından, felsefecisine, müzisyeninden, sporcusuna kadar kadına özgü şeyler de yazıyorlar, bilgi de veriyorlar gayet de artı butonunu aşındırıyorum. benim derdim, hiçbir fikir, düşünce, bilgi, görüş bi sikim paylaşmadan gün boyu, nasıl ideal kadın olduğunu, nasıl harika bacakları olduğunu, yatakta inlerken sesinin ne kadar ince olduğunu anlatıp duran boş tarağın boş bezi tiplerle...

neyse ya siktir ediyorum, entry üstteki entry'lere cevap niteliği taşıyor butonuna basarak gammazlarsanız, doğru ispiyon sayılır ve silinir bu entry. aynı dili konuştuğumuz sevgili dostlarımın, aslında ne kadar kompleksli, her şeyi cinsiyet seviciliğine nasıl çekmeye müsait tipler olduğunu bugün bir kez daha görmüş oldum... bu biraz şeye benziyor aslında, hırsızlık yapan zenciyi tutuklayan polisin ırkçılıkla suçlanmasına... ama yok, o polis onu zenci olduğu için tutukladı, başka yolu yok...

(bkz: hayat ne güzel şilepler falan)