evde karafatma besleyen insan

bir adet 2011 modeline sahip olduğum insan(sı) arkadaş.

şaka falan yapmıyorum. herif bildiğin allahın haşeratını benimseyip evcil hayvan diye aldı odasına. şöyle farkına vardım olayın:
dün akşam kara elf serisinin ilk kitabını okuyordum. epey de hoşuma gitmişti. omuriliğim yamulana kadar okumuşum. baktım ikiye bölünmek üzereyim dedim bir bakayım bilgisayara ne var ne yok kendime geleyim biraz. öyle boş boş bakınıyordum ki birden msn iletisi geldi ve bu angudun avatarı ilişti gözüme. böyle kımıl kımıl bir haşerat iğrenç iğrenç sırıtıyor adamın yüzüne ki kara elf serisinin ortamı da kranlık altında geçer her yer bu ucubenin devasa olanlarıyla doludur. onun verdiği etkiyle ağzım gözüm ekşidi yamuldu böyle. hay yere gireydim de bakmayaydım dedim ama iş işten geçmişti.

işin burdan sonraki kısmı ise adamı yarım yarım yaracak cinsten.
j:jim i:insan(sı)

i: lan mamana sen fear serisini oynamış mıydın?
j: avatarına sıçayım senin. (tavrım net.)
i: şükrüye laf etme lan. (şükrü? aslfjşalsfjkşla şükrü koymuş bir de ismini lan.)
j: yere giresin yeree. şükrüymüş ulan taşşak kebabı niye avatarına haşerat resmi koydun.
i: şükrünün size ne zararı var anlamıyorum. kendi halinde bir hayvan.
j: olm sapık mısın lan? nerden buldun onu?
i: merdivende oturuyordu ben de gittim yanına oturdum orda tanıştık. aldım eve yuva yaptım malikane oldu tam. takılıyor orda.
j: salak salak konuşma lan. yarın size geliyorum gebertecem o haşeratı.
i: siktir git lan. dokundurtmam kimseyi şükrüye.

şimdi bu bahsettiğim olay dün oldu. ama biraz önce bu şükrünün sahibi manyakla bir diyalog yaşadık ki... anlatabilecek miyim bilmiyorum. çoğu kısmı olduğu gibi aktaracağım.
baktım bu kerronun avatarı siyah. aha dedim şükrüyü ilaçladılar. hemen sordum niye öyle diye ve acı gerçekle yüzleştim. (insansı arkadaşım açısından acı olan gerçek tabi.)

j: avatarın niye siyah lan? şükrü mü öldü?
i: öldü amına koyayım. babam anasını sikmiş ben evde yokken.
j: ahahaha ben dedim olm sana o şükrü ölecek diye.
i: sus lan amlık. ne zararı vardı lan?
j: nasıl öldürmüş peki? askldkasd.
i: odaya girdim. baktım masayı siliyor. ''ne yapıyorsun?'' dedim. ''böcek vardı.'' dedi.
j: asklşfjasklf.
i: elim ayağım titredi. ''öldürdün mü lan yoksa?'' dedim. ''sıçtım ağzına.'' dedi. cevap veremedim. şükrü diye bağırdım.
j: askljflkasdja.
i: kalk lan klavyenin üstünden. amına koyayım sadist ibneye bak ya.
j: allah seni daş yapsın dahahaaş.
i: intikam almam lazım olm. çok kinlendim. ibnenin donunu, saatini saklayayım da bulamasın.
j: ahahahahah sus lan yeter gebericem burda.
i: olm bıçağı takar bağırsaklarını ortalığa dökerim senin. gülme lan göt.
j: ulan zurrik merdivende bulduğun böceği eve getirip ismini şükrü koymuşsun. bu yeterince saçma sapan değilmiş gibi bir de trajik ölüm olayından dolayı siyah avatar kullanıyorsun. şimdi de babanın donunu saklama planları yapıyorsun. seni ne yapayım lan ben? şükrü lan şükrü ne amına koyayım ya aklsdjflkasfjals.
i: şükrü çok güzel isim lan ne diyosun.
j: yere giresin yereee.

40 dakkadır gülüyorum yarıldım galiba.