bugün

klansavaslari

http://www.klansavaslari.net adresinde bir internet sitesi, türkçe online strateji oyun serveri.,
oyunu uzun süre takip ettikten sonra gelen edit:

moderatörlerinin türk olması nedeniyle bir siteden daha soğumama neden olmuştur. türklerin tanıdıklarına torpil geçme sevdası saçma sapan bir online oyunda bile kendini gösteriyor ne yazık ki. altı tane köyü olan arkadaşımın, moderatörlerin tanıdığına saldırmasıyla bütün dünyalarda hesabı kapatıldı, yuh demekten başka insanın aklına bir şey gelmiyor. ayrıca sitede moderatörlerin yazdığı bizi bunu yazmaya siz zorladınız, düzgün durun tipinden yazıları gerçek hayatta iki lafı bir araya getiremeyen yetki delisi insanların siteyi yönettiği izlenimi veriyor. oyunun kaliteli olmasından dolayı bu kadar çok kişinin katıldığı bir server'da bu kadar kelitesiz bir yönetim adeta sırıtmış arada.
bu arada ben şu ana kadar (şimdilik uludağ sözlük hariç) üye olduğum hiçbir sitede düzgün çalışabilen (üyelerine adil davranıp onları uzun süre elinde tutmayı başarabilen) bir yönetimle karşılaşmadım, sonuç mu, bizler gerçek hayatta nasıl yetki alınca bunun sorumluluk değil ayrıcalık olduğunu sanıyorsak, internet sitelerinde de aynen öyleyiz.