bugün

camelot

arthur'un sümsük, merlin'inse felaket derecede karizmatik olduğu dizi. tabi kral arthur ve yuvarlak masa şövalyeleri efsanesine saplantılı bir şekilde hasta olduğum için sinir bozucu bir durum bu. tamam biliyorum daha çok genç. yeni kral oldu filan da arthur bildiğin abaza lan. kız kız diye geberiyor. ayrıca koca holivud'da başka adam mı bulamadınız da o itici oğlanı oynattınız? merlin'in yapımcıları en azından arthur karakteri için adam gibi birini seçmişlerdi. hem göze hem kulağa hitap ediyordu. buysa sinir bozuyor. ama buradaki merlin çok çok daha iyi. arthur'dan ümidimi kestim de sırf efsane ve merlin için izlerim artık. gerçi en azından guinevere cidden güzel bi kız. merlin'deki gibi itici değil. haa bi de kraliçe igraine var. claire forlani hangi yapımda oynasa bitiyorum kadına. cidden bir asalet var onda. kraliçe asaleti. rolüne de pek bir yakışmış. şimdi varya bu abaza arthur kesin hayatını kurtaran leonas'a yamuk yapar da guinevere'i alır elinden. abisinin sevgilisiyle yatan adamdan ne beklenir ki? abi dedik de bak o da cidden iyi. delikanlı bir karakteri var. ayrıca o kayadan çıkardığı kılıç da umarım excalibur değildir. madem savaş tanrısı mars'ın kılıcı niye bu kadar kötü? normalde dizi veya filmlerdeki kötü kadınları severim. hatta onların tarafını tutarım. ama yok bu morgan'a sempati duyamıyorum bir türlü arkadaş. cidden bir iticilik var anlamadım gitti. igraine'i sepetledi ya ondan herhalde. merlin(dizi olan)'e oranla daha az fantastik ögeler içermesi diziyi daha bir izlenebilir kılıyor. ayrıca merlin karakteri de cidden çok karizma ha. ileride onu büyü yaparken de görmek isteriz.