bugün

cani

bu kadarı zor bulunur. hasta olması filan bir yana da.. bu ne tiksinçlik yahu. vicdan azabını xsinler senin.

"Katil zanlısı Uğur Veli G, ifadesinde şu bilgileri verdi: "Şeker toplamak için kapımı çalan Türkay Ay, Ahmet Tuna ve Dilruba Tekin'i evde kimsenin de olhmamasından ve yalnız kalmamdan yararlanarak ,apartman dairesinde ellerini bağlayıp, ağızlarını koli bantı ile bantlayıp alıkoydum. Daha sonra Türken Ay'a tecacüz edip, bıçakla öldürdüm. Etrafa kanlar sıçradı. Kanları temizledikten sonra Ahmet Tuna ve son olarak Dilrubayı,arkadan tek tek ağızlarını kapatıp, boyunlarını sıkarak öldürdüm. 3 çocuğun cesetlerini banyoya koyup, bayramın 3.günü (23 Eylül 2009), Cumhuriyet meydanındaki bir marketten iki bavul satın aldım.Türkan ile Ahmet'in cesetlerini bavullara, Dilruba'nın cesedini se evdeki bir valize koyup, kiraladım otomobilin bağajına evden tek tek indirip, doğum yerim olan Yozgat'ın Çayıralan ilçesindeki baraj göletinin orada kazdığım 1 metrelik çukura üst üste koydum."

Suçunu itiraf eden üç çocuğun katili Uğur Veli G., öldürdüğü çocuklar içinde en çok Dilruba'ya üzüldüğünü belirterek, poliste alınan ifadesinde "Dilruba'ya arkasından sarılıp, ağzını kapattım. Sonra sağ kolumla bastırarak boynunu sıkıştırdım. Ölmemek için çok çırpındı. 1 buçuk yıldır vicdan azabı çekiyorum. Dilruba'nın çırpınarak kollarım arasındaki can verişini hiç unutamadım" dedi. "

http://www.hurriyet.com.t...ndem/17375048.asp?gid=373