bugün

hayko cepkin in bir hayranını dövmesi

--spoiler--
http://www.sabah.com.tr/Y...n_bir_dayanma_noktasi_var
--spoiler--
--spoiler--
Dikkat ederseniz orada 'Herkes eşit' diye bağırıyorum. Bunun bir sebebi var. O da şu: Benim her zaman olduğu gibi canlı performansımı sergilediğim sırada, sahne önünde, kendisine adeta protokol masası kurdurmuş ve özel bir alan açmış bir izleyici vardı. Bu izleyici konser hareketlendikçe sahneye gelen, yaklaşan, dans eden, eğlenen diğer izleyicileri rahatsız etti, elliyle koluyla tacizlerde bulundu. izleyici tacizlerini sözlü ve hareketle bana karşı da sürdürdü. Bir süre müzisyen arkadaşlarımızla, mekandaki arkadaşlarımızla işimize devam ettik. Göz göze gelip, ne yapacağımızı bilemedik. Ama bir yerden sonra bu tacizler artınca benim de tahammül sınırım aştı ve böyle bir olay gerçekleşti. Bu kişi, şehrin ileri gelenlerinden birinin oğlu olduğunu iddia etti. Herkesten bir farkı, bir üstünlüğü olduğunu düşünmüş olmalı ki orada kendisine bir masa kurdurmuş! Buna fazlasıyla sinirlenmiştim, bir de üstüne tacizleriyle hem beni hem de izleyicimi rahatsız edince dayanamayıp tepki verdim. Mesele bundan ibaret."
--spoiler--
diye bir açıklama yapılmıştır kendileri tarafından..