bugün

rezaletin tavan yaptığı nokta. konserdeki bir izleyene yanındaki bodyguardlara güvenip yumruk atıyor.
Ne kadar şımardığının kanıtı.

http://www.youtube.com/watch?v=HQHQ2p86gDE
"tamam vurmak yanlış da niye vurmuş onu bi sorsak önce" diye düşündürür.

edit: (#10025189). bak önce sormak lazımmış. adam haklı beyler. eferim bana.
hayko'nun mason olduğunun kanıtıdır. *
sanat-sanatçılarımız sıfatındaki bu insanları gördükçe,
içimden acımaktan başka birşey gelmiyor.

Bu olumsuzlukları gördükçe, (Allah'ım bana çekemeyeceğim yük, alamayacağım sorumluluk verme diye dua ettiren), günlük-sıradan şeyler haline gelen hadisedir.
vardır bir nedeni dedirtir. adam sıkışıklıktan mı istifade etti belli değil. öyleyse kafasını patlatsa yeridir, yakışır. hayko cepkin sağlam insan, bölük pörçük görüntülere bakıp ahkam kesilmez.
hayko gibi bir adam seyircisine saldırıyorsa mutlaka herkesin kızacağı birşey yapmıştır o kişi. dayağın sebebini de öğrenmek gerekmektedir.
hiç bir neden bir sanatçının(!) sahnede hayranına yumruk atmasını gerektirmez. hele hele alın bunu içerde beklesin falan...
nesin lan sen? fena götü kalkmış...
(bkz: kusturayım onu götünden) bir ameledende ancak bu beklenirdi.
(bkz: hayko cepkin i ilk kez gormek)
"hiç bir neden bir sanatçının hayranını dövmesi için neden değildir." katılıyorum ama. kendimi de yerine koyuyorum bu adamın. geçiyorum ordan, yan taraftan da bi şerefsiz (şu andan itibaren kendimi onun yerine koymaktan vazgeçtim):

- haykoooo. senin nannı ....!

evet dalardım.

edit: netekim salağın biri konserde izleyicilere bulaşmış, hayko' ya sataşmış. o da çakmış bi tane ağzına. haklı mıymış? bence bmc. evet.
tamam çok sinirlenilmiş olabilir fakat bir şarkıcıya yakışmamıştır davranışları, konuşmaları.
yanlış davranıştır. sanatçı dediğin böyle olmamalıdır.
Hayko başkanım içindeki türkü ortaya çıkarmış *
yuru be hayko kim tutar seni diyebilseydim keske ama bu sefer hakkaten diyemiyorum.
"sanatçı halka örnek olmalıdır" tabusunu yıkan, sanatçılarında insan olduğunu hatırlatan bir olay yaşanmıştır. orada sadece yumruk atan bir ses sanatçısı görüyorsun ya karşı taraf ? hayko gibi deli görünüşlü, düzgün bir adamın bu duruma getirmek için bir hayli uğraşılmış olsa gerek.**
gercek bir hayko hayraniysa yedigi yumrugun morarikligini asla gidermeye calismaz...
sanatçıya yakışmayan bir hareket olduğu açıktır. fakat yapana değil yaptırana da bakmak gerekir. neticede bu adam da bir insan ve orada hayran kisvesinde kendini sevmeyen biri en öne geçip anasına sövmüşse kim olsa şalterleri atardı. ha orada yumruk atması mı gerekirdi orası tartışılır.
hayko cepkin'i sevmem, hatta nefret ederim ama attığı bu yumruğu ve saydığı onca küfürü durup dururken, sırf canı istedi diye veya marjinal görünmek amacıyla yapmış olacağını hiç düşünmüyorum. belli ki seyirci orada büyük bir pislik yapmış ve yaptığı şey tüm sahneye hitap etmeye çalışan hayko cepkin'i bile sinirden deliye çevirmiş. olayın ne olduğuna bakmak lazım. yumruk salladığı bu adam her konserde muhakkak bulunan o apaçi tipli it heriflerden biri olmuş olabilir. ancak bu denli şiddetli bir tepki göstermesi baya kötü olmuş.

ayrıca (bkz: haykon cepkin), (bkz: haykom cepkin), (bkz: haykosu cepkin)
hayko cepkin' le aynı semtte oturan biri olarak söylüyorum ki, direk ön yargılı olunmamalı. adam gayet mahallenin bakkalıyla taşak geçen, sakin, iyi bi adam. bu konu hakkında benimde bir bilgim yok ama işin içinde başka birşey olduğundan eminim. hayrana vurmanın egoyla falan bir ilgisi yoktur, var bi bokluk.
--spoiler--
onu getir bana sikicem onu yukarıda.
--spoiler--
trajikomik bi durum ama komik yanı daha üstte diyebilirim. gül gül öldüm lan nasıl bi cümle o.
her insanın cozuttuğu bir an olur, mesele bu görüntüleri izleyip "harbi cozutmuşum lan kötü olmuş" deyip diyemediğidir. tabi bunu biz bilemeyiz. Bilmemize de lüzum yok zaten hayko kim allah aşkına? Sonisphere'da müzikal açıdan ne kadar tırt bir yerde olduğu kabak gibi ortaya çıktı diğer değerlerle benzer sahneyi paylaşınca. Sonisphere'de ona terbiyesizlik yapan andaval sürüsüne niye delirmedi? demek ki kimi şeyler de üstüste gelince patlama yaşatıyor da olabilir. ama diyorum hayko işte altıüstü koy götüne gitsin.
sanatçıda bir insandır. zaman zaman olaylara tepki gösterir. eminim o hayran yada hayvan her kimse bunu haketmiştir.
tek taraflı olunmamalıdır.karşı tarafada sormalıdır ne 'yaptın bakalım sen haykoya' gibisinden. aman birşey olmaz, adam haykonun yumruğuyla ünlü olur yakında ..
ceza da vakti zamanında sahneden bir izleyenine yumruk sallamıştı o zaman kimse 'adam haketmiştir' demedi.

taciz hırsızlık vs olsa orda bin tane adam var linç ederler o adamı orda. biraz mantıklı olmak lazım bunun tek bir adı var o da göt kalkıklığı.
farklı olan ve gerçek sanatçıların başına gelebilecek üzücü olaylardan biri. ceza nın da böyle çıkışları oldu çok kez,şahit de oldum. öyle hemen ön yargı ile yaklaşmak yanlış.

durduk yere dövecek değil herhalde, yapmıştır bir yanlış hayko da dayanamamıştır.

(bkz: rapper ın rocker ı savunması)

severim hayko yu iyidir,adamdır.