bugün

entry'ler (42)

en iyi antidepresan

mirtazapin. (36 saat yarılanma ömrü var.)

buraya herkesin işine yarayacak bir entry bırak

seviyorsa mutlu et sevmiyorsa siktir et!

abit

zamanının efsane anakart ve ekran kartı üretici firmalarından biri. ilk çift işlemci kullanmaya imkan veren BP6 model intel 440bx chipsetli anakartın üreticisi.
link: http://hw-museum.cz/mb/6/abit-bp6

unutulmayan dizi karakterleri

medeni karpuz - yarım elma.

şafak sezer

hadımköy'de oturan medya kişisi.

türklere özgü davranışlar

bir ürünü sorup da ''elimizde kalmadı abi'' diye yanıt alınınca umutsuzca ''hiç mi kalmadı?'' diye sormak.

regl döneminde tampon kullanmak

içeride uzun süre kalırsa toksik şok sendromuna yol açabilir.

şafak pavey

belki de meclisteki en sakin mizaçlı milletvekili.

facebook zaman tüneli

utanmasa mesaj kutusunu ifşa edecek facebook zıkkımı.biraz daha gizlilik ulan!

kitap ayracı olarak kullanılan şeyler

alışveriş fişi.

pkk yı gerçekten barışçı sanan yurdum insanı

insan olduğundan şüphe vardır.

yüzde 95 kakaolu bitter çikolata

çikolata değil kakao bloğudur.

uzaya çıkan ilk türk ün yapacağı ilk şey

kameralı cep telefonundan tepeden kendini,ay yüzeyini ve dünyayı içine almaya çalışan bir fotograf çekmeye çalışacaktır.

david shankle

manowar'un eski gitaristi. dsg(david shankle group) adı altında kendine ait müzik grubu mevcut. ''hellborn'' ve ''ashes to ashes'' adında iki adet albümü var. ''over the neck shredding'' denen teknik ile değme gitaristlerin çalamayacağı hızda gitarın klavyesinin üstünden solo atar.
örnek link: http://www.youtube.com/watch?v=vxaYZfIoAWo
(solo kısımlarında over the neck shredding'e gayet güzel örnekler mevcut.)

sevişmek isteyen bir kadını reddetmek

sevmediğiniz ya da hoşlanmadığınız bir kadınsa gayet normal bir eylemdir.lütfen erkekleri yürüyen bir penisten ibaret saymayın.

axe chocolate

diğer axe çeşitlerine göre daha kalıcı olan deodorant.pek de seviliyor ilginç bir şekilde.

tiyatroda oyunu seyrederken popcorn yiyen zat

eğer yetişkin biri ise ''zat'' değil bildiğin ''öküz''dür.

biscolata mood reklamı

25 saniyelik sürenin 19 saniyesi boyunca yarı çıplak erkeklerin gözüktüğü,kalan 6 saniyesinin yüzde 25'inde minicik dandik bir bisküvinin gözüktüğü reklam.

meşhur türk yalanları

-''bana gelişi 75 lira bari 1 lira kar edeyim.76 lira olur ancak.''(duydum)
-''valla hocam haplarını düzenli atar ama 2 hafta önce ilacı bitti yazdıramadık.''(hep duyuyorum)
-''yooo valla üstüne varmıyoz guzum.oğlumlan araları pek eyi...heç gavga döğüş olmaz.''(sinir krizi geçiren kadının kaynanası.orjinal söyleniş hali yazılmıştır.çok duydum)
-''aslında ben hep kask takıyorum da mesafe kısa diye kask takmadım.araç geldi çarptı hocam.takdiri ilahi işte.''(kask takmayan trafik kazası yapmış motorsiklet sürücüsü)

msn de z yerine s yazan mal

bu mal ''s'' yerine ''z'',''z'' yerine de ''s'' yazar. ayrıca dahi anlamında olan de/da'yı da birleşik yazar.tam dayaklıktır.
(bkz: güsel)
(bkz: herkez)
(bkz: bende)