bugün

kimisi için çok gereksiz ve yanlis olan eylem.
eski sevgilimin başına gelen durum. 32 yaşında bi menejerle evlendi. Bık gibi parası vardı adamın. 2 sene sikti boşadı.
en fazla sanal sex yapılır, evlenmek mallıktır.
Baya normaldir ben yaptım oldu mesela.
Arkadaşımın gerçekleştirmiş olduğu eylemdir. Önceleri garipsiyor hatta karşı çıkıyordum ama mutluluklarını görünce yanildigimi fark ettim. Enişte de çevremizdeki çoğu erkekten adamdır.
boşanma ihtimali yüksek olan evliliktir.
Kuzenim de öyle evlendi çok mutlu şimdilik ilerde ne olur bilemem .
görücü USÜlüyle kız satın almaktan normal.
Yüzde elli şans verdiğim evliliktir.
internetten tanışılan başka bir kişiyle konuşana kadar sürer ancak.
bu devirde gayet normal eylemdir.
çeçen kızı bu sanal aşk la çok dalga geçiyorsun dikkatli ol kınadığın şey başına gelebilir.
............. Tanışılan kişiyle evlenmek. Boşluğu istediğinizle doldurun mühim olan tanışmak.
Son derece olağan olmasına rağmen Toplum gözünde pek hoş karşılanmayan olaydır. genelde bu şekilde evlenenler çevrelerindekileri "aracılar vasıtasıyla tanıştık" şeklinde kandırırlar.
çoğu kişi bu kanalla evlenmekte. çünkü insanlar çok yoğun çalışıyor, birbirine güvenmiyor, yeni birini kanlı canlı tanımak zor geliyor. biz de daha kolay olan ama toplumda ayıplandığı için pek de söylemediğimiz bu yolla tanışıyoruz. kimileri evleniyor. kimileri sevgili oluyor. ama internetten buldum demiyor çoğu kişi. her şeyi internetten alan bu toplum için bunun neden yadırgandığını anlamak pek de mümkün değil. çok dikkatli gözlemedim. arkadaşımızın, akrabamızın ya da diğer yakınlarımızın daha önce yanında görmediğimiz kişiyi merak edip ''nasıl tanıştınız'' deyince aldığımız cevap genelde ''bir arkadaşımızın arkadaşı, ortak arkadaş'' gibi cevaplar oluyor. çok fazla ayrıntı verilmiyor. anlıyorsun biraz üstelemiyorsun. insanlar bu saçma sapan baskıdan çok bunalmışlar. internet deyince her şey adi ve amiyane algısı cahillikten başka bir şey değil. konuyla ilgili herhangi bi sıkıntım da yok. ne sevgilim var netten, ne de biriyle evlendim. sadece tarafsız gözle değerlendiriyorum. yorumlarken toplumdaki bu riyakarlık da gözünden kaçmıyor. internetten aldığı elbiseyi hoplaya zıplaya teşhir eden bir kızla yine sahibinden.com dan aldığı arabayı kaldırıma çıkaracak kadar havacı ve görgüsüz orta yaşlı bir adamın riyakarlığı arasında zerre kadar fark yok. ikisi de bu objeleri hayatının bir parçası haline getiriyorlar. ama internetten tanışmak, evlenmek vs ayıp. çok ayıp hemen dağılın.
görsel
ileride nasıl tanıştınız siz diye sorduklarında saçma sapan şeyler uydurmanıza sebep olur bu olay.
Çılgınca riskler almaktır.
internete lacoste t-short 50 lira sen düşün artık evlenilecek kız da erkek çıkarsa çok da şey yapmamak lazım...
uzun bir ilişki süreci geçirmeden yapılmaması gereken şey. internet alemi insanların kendilerini çok farklı tanıtabildikleri bir yer. pek akıllı bir insanın yapacağı şey gibi durmuyor.
olabilir. illa tanıdık ya da bildiğiniz bir insanla evleneceksin diye bir zorunluluk yok.
güncel Önemli Başlıklar