bugün

kadınların her tartışmada yaptığı şeydir.
-tamam susuyorum
-son sözüm bu
- benden bu kadar vs dedikten sonra yüz cümle daha kurmaları.
Ne tatlı kadındır öyle ya.

Sevgilimle her tartışma sonrası(tartışma dediğim kendim kavga çıkarıyorum ağzı var dili yok kuzumun) peki bir şey demiyorum artık sana, tamam sustum minvalinde sözler söyleyip daha beş dakika geçmeden adeta motora bağlamış gibi yeniden konuşmaya başlıyorum.

Haha canım kendim.
Tabi bi sus dedikten sonra neden cevap vermiyorsun diyen kadin degildir.
susmadan evvel herşeyi söyleyememiş olan kadındır,gerçi söyleyecekleri asla bitmeyecek olan kadındır.
Ne zaman gördün bir kadının sustuğunu sevgili yazar ?
tartışma esnasında "tamam susuyorum" lafı bir kadın için bi nevi -yeniden şarj oluyorum, birazdan ağzına sıçmaya devam edicem bekle sen- tribidir.
Kadının hasıdır.
Kendime yakın bulduğum kadındır.

Gitmek istemese de gitmesi gereken kadının vücut bulmuş hali.
kadındır abi.
inanmayın.

-tamam ya tmm tek kelime daha etmiycem sana.
-......
-yani susayım diyorum tamam bişey demeyim diyorum ama yeter artık yiiiiaaaaaa,allah belanı versin yaaaa..
Bak berkecan artık tek kelime etmeyeceğim.

1 dakika geçer.

Berkecan beni duydun deme? Artık susuyorum. Ne diyeyim ki artık sana. Sen böyle davranmaya devam et berkecan bir daha sana tek kelime etmicem.

1 dakika daha susar.

Berkecan sana diyorum sana. Havaya mı konuşuyoruz burda? Duymuyor musun beni?

Berkecan: hani susuyordun, ne oluyor?
Anlasilan tum kadinlar da ayni tum erkeklerde. Dinlemeyi bilin susuyorum demeden icindekileri soylesinler o zaman. Ah ama yok kafaniz kaldirmaz. Kafaniz kirila emi.
Ay sinirim kalktiydi tam denk geldi iyi oldu.
fena halde doludur. setler tutmaz o seli. doldurduysan dayanacaksın artık, başka çaren yok.