entry'ler (46)

pattaya

Mutlaka gidilip görülmesi gereken yer.ben 10 gün kaldım inanın zamanın nasıl geçtiğini anlamadım.Gidecek olan arkadaşlara hertürlü bilgiyi verebilirim.

almanların türkleri sevmeme nedenleri

Türban.

28 mart 2010 galatasaray fenerbahçe maçı

Berabere bitmesini ıstedıgım maç.Bu sayede Bursaspor da yenerse puan farkının dahada açılacağı maçtır.

10 cm penisle yapılabilecekler

Marifet boyda değil,işleyişindedir.

türklere unutturulmayacak şeyler

one minute.

sevmediğin işi yapmak

Çoktur böyle kişiler bende dahil olmaz üzere.Ama ne yaparsın ekmek parası.Ülkemizde zaten iş bulmak zor bide beğenmessek acımızdan ölürüz valla.

düşük kaliteli olup her kadına asılan mal erkek

Abazadır o abaza....

türkiye de kürt olmak suç

Kesinlikle suç değildir.Ama sen ülkeyi bölmeye çalış,birsürü ayrıcalıklar iste ,pkk'ya desdek çık o zaman senden nefret ederler işte.Burası Türkiye değiştiremezsin ya olduğu gibi kabul edersin yada si..olup gidersin.

dexter

--spoiler--
Çok güzel sezon finali olmuş.Ritanın öldürülmesi hakkında şimdilik bütün oklar Arthur'u gösteriyor.Çünkü son sahnede Dexter benim bir ailem var onlar benim için çok önemli diyor;Bu sırada arthur gülümsüyor ve Arthur'a değişebileceğini söylediğinde herşey bitti artık değişemezsin diyor.Yani sevgili Ritamızı öldüren Arthur.Ama genede kesin konuşmamak lazım hiç bellide olmayabilir5.Sezonda sürpriz bir isim çıkabilir karşımıza.Evet malesef rita öldü.Ölmesi iyimi oldu?Bence evet bundan sonraki sezon çok daha heyecanlı olacak vede sevgili katilimiz Dexter'ın neler yapıcağını hep birlikte göreceğiz.

5.Sezonun Eylül ayında başlayacağınıda hatırlatırım.Çok boşluk var arada geçermi okadar zaman şimdi..
Supernaturali izlemeye devam:)

Dexter ve Debranın evli olduklarına da çook sevindim.

Aşağıdaki linktede Dex ve Arthurun sezon finali ili ilgili söyleyeşinide bulabilirsiniz.

http://www.tv.com/video/T...mp;tag=vid_carousel;vid;0
--spoiler--

playstation 3 şifresinin kırılması

Kırılamaz denilen iPhone'u çok kısa bir sürede kırmayı başaran genç hacker, şimdi de PlayStation 3'ü kırmayı başardı.
Geçtiğimiz aylarda iPhone 3G S'i kıran GeoHot lakaplı George Hotz, Sony'nin popüler oyun konsolu PlayStation 3'ü 5 hafta içerisinde kırmayı başardığını açıkladı.

Geohot, kendi blog yazısında "PS3'ün bütün sistem belleğine okuma ve yazma erişimim var. işlemciye de girmeyi başardım. Kısacası kırılamaz denilen PlayStation 3'ü de kırdım" dedi.

PS3'ün kırılmasıyla birlikte PlayStation 3'te normalde izin verilmeyen işlemler yapılabilecek. PS3 için birçok özel yazılım geliştirilebilecek ve daha da önemlisi oyunları PS3'te oynamak için orijinal oyuna ihtiyaç duyulmayacak; zira orijinal oyunların kopyaları da bu konsol altında çalışabilecek.

Sony'nin GeoHotz'un bu açıklamasından sonra ne yapacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

Kaynak:http://www.hurriyet.com.t...loji/13576287.asp?gid=229

Not:En kısa zamanda bizimle paylaşmasını bekliyoruz..

kürdistan

Sözdeee.

olası türk korku filmi isimleri

Esra&Ceyda kardeşler.

nihat doğan a kızılcık sopasıyla dalmak

Sonunda rahatlatıcı bir his verecek onlan durum.

dabbe 2

Son derece kötü bir film olmuş. Karakterler Sefa zengin hariç hepsi kötü zaten filmde 5 kişi haricinde başka kimse de yok. Çok amatörce çekilmiş. Oyuncular rolunü yapmacık oynamış.Film korku değil komedi olmuş.

sigaranın esrardan pahalı olması

2010'da muhtemelen gerçekleşecek olaydır.

yeni yıla evde giren zavallı

Bütün sazanlar gibi gidip diskoda,barda sabaha kadar içip eşşşşekler gibi tepineceğime evde aile ile geçirmek iyidir...

2010 da da devam edecek şeyler

Zamlar..

2010 yılının ilk haberi

Zamlar..

kötü giyinen ünlüler

Yıldız Tilbe

ofis flörtü

Sonu işten atılmaya varabilir.Yasaktır böyle şeyler ofislerde.