bugün

var böyle bir şey sanki ama olmayabilir de.

şayet bu varsa bu da olabilir veya olmaya dabilir.
(bkz: esmerlerin sarışınlardan hoşlanması)

bbdaş
ukrayna'da yaşayan biri olarak söylüyorum: herhangi bir orantısızlık yotur, sarışın da esmer de iş görür. yeterki karizmetik veya çekici olsun. ancak çok kızdan esmer erkekteki (abartılı olmamak kaydıyla) kılların seksüel olduğunu duymuşumdur.
Bence yanlış olan önerme . Zira ben de sarışın olmama rağmen hep sarışınlardan hoşlanmışımdır.
ırkla alakası yoktur. insanlara kendi bedeninin karşıtı hep daha çekici gelir. kısa boylu kızların uzun erkek sevdası yada şişman kadınların çöp gibi adamlardan hoşlanması gibi.
kendi ırklarını yok etmek gibi mazoşistce bir dürtüden gelmektedir.
yakın bir arkadaşımda gördüğüm durumdur.
herkesin kendinde olmaya meyletmesi.
kaç tane sarışın ırk var? sorusunu akla getirdi birden.
yok öyle bişey; esmerim, bi sarışın karşıma çıkıpta senden hoşlamıyorum demedi. ama olabilirde.
(bkz: kanki havaalanında üzerine atlıyorlarmış)
sarışınların bol olduğu bir ülkeye esmer bir arkadaşımla gitmiştim geçen yaz, bara girdiğimizde neredeyse bütün kızlar arkadaşıma yazıyordu. o an esmer olmak istedim.
aynı versiyon kumral ve esmer kızlarında sarısınlardan hoşlanmasıdır.
(bkz: rusya da kızlar teklif ediyormuş)
esmer ırkların da sarışınlardan hoşlaşmasıyla bağdaştırılandır.

malum; insan elinde olmayanı ister, çekici bulur..
esmer vatandaşların züğürt tesillisi midir acaba diye düşündürtmüştür.
vardır. doğru bi önermedir. genelde öyle oluyor zaten. sarışınlar esmerlerden hoşlanır.
sarışın ırk ne la? sorusunu akla getirir.
kişi kendinde olmayanı arar sözünün doğrulanmasıdır.
Emzirmeyle alakalı olduğunu düşündüğüm olay. yani bebekken beyaz memeden besleniyorsan beyaz, esmer memeden besleniyorsan esmer kadından hoşlanırsın bütün mesele bu. *
eğer bu bir kaideyse zevkle tecavüz eden istisna olabilirim efendim. Sarışınım ve sarışınlara hastayım öyle böyle değil.**