entry'ler (28)

sözlük yazarlarının doğum günleri

24.08.1991

hoşlanılan kızın kollarının kıllı olması

kendini onu tiksindirecek bir şey yapmaya zorlar.

facebook hesabı olan türbanlı

kendisinin o olduğundan şüphe eder (yüzü gözü görünmediği için.)

israil pkk ilişkisi

israil'in ilgisi olduğunu düşünüyorum.Çünkü masonizm denen kavram ve kurumlar ülkeleri çökertip mason olan kişinin dünya egemenliğine kavuşması için çalışan bir sistemdir.bu şekilde Türkiye'yi bir mason deviremez çünkü Atatürk zamanında o kurum ve kuruluşları kapatmıştı.bu arada atatürk de bir ara masondu fakat o girdiği kurumun masonluğa hizmet ettiğini bilmiyordu.ve ölüm sebeplerinden birinciside masonizmdir.yavaş yavaş ve akıllıca adım atmıştır masonlar.doktorlar ilaçlar vs.masonizminde türkiye yi bölmek için pkk yı kullanması bence mantıklı onlar açısından.

kürtleri israil e gönderelim

bence tunusa gönderelim kim vurduya gitsinler.

türkiye den çıkacak nba takımlarına isim önerileri

kızangeles lakers ismi kulağa hoş geliyor.

sarhoşken yapılmaması gerekenler

hiç tanımadığın kişilerin kavgasına girmemek.

the lord of the rings

Hiç oku bitmeyen legolasa sonsuz minnettar olduğumu söylemekten kendimi alamıyorum ...

dersten kalmak

2 puanla dd yi kaçıran öğrencinin üzülmesidir.

90 lı yılların mahalle maçları kuralları

baraj kurulurken 1 2 3 sayılırken büyük sayanlara olum ali samiyendemiyiz denirdi.

sadece pazar günleri yıkanmak

lise 2 den sonra günde 2 lise 4 den sonra günde 3 üniversite yıllarında genellikle hergün olan bir olaydır.

insanın içini bir anda acıtan sözler

iktisattan ff alarak tekrarlanan şeyi tekrarlamak.

yaran zaytung haberleri

Laker teknik adamı "sacremento deplesmanında alınan bir puanın kendileri için çok önemli olduğunu söyledi ve önümüzdeki maçlara bakacağız" açıklamasını yaptı...

minimal uludağ roman

ömer üründül kalede kaleci olmasaydı gol olurdu demiş ...

final dönemi

yıllık uyku kredisinin 3 te 2 lik kısmının dolduğu zamandır.

volkswagen golf vi

Golfün bence en efsane arabası 2000 model kasalı kare stok lambalı arabalarıdır tam orgazmlık araba...

dersin boş olduğunu söyleyen şahıs

ilk önce söylediğine inanılmaz ve tekrar tekrar sorulur ve doğruluğu öğrenilince alnından öpülüp ardından sövülür ...

ryan babel

Football manager oyununda hiç soğukkanlı davranamayan mentalitysi düşük ve kaleyi gördüğü yerden vuran hayvancıl forvet .

yıldırım demirören ile monopoly oynamak

Şimdi bana bu yerleri vermiyorsun ama batacaksın oyun bitmeden...

kampüse bisikletle gitmek

Aü yunus emre kampüsünden içeriye girerken bisikletten inmek gerekir.mazallah yerler buzlu olur geri geri gidersin yokuştan dolayı...