bugün

entry'ler (20)

a101 de satılan muhteşem ürünler

noddle tek geçerim.

olumsuz bir şey yapanı affetmek

"belki düzelir" umuduyla yapılan şeydir fakat aslında yeni bir ihanetin kapısıını açmış olursun.

asla yapamayacağınız sporlar

beyzbol, çünkü asla topa denk getiremiyorum

yakından görülen en ünlü kişi

sevgilimle muharrem incenin yanına gitmiştik, sonrasında ayrıldık. her güzel şeyin sonu var derlerdi inanmazdım

yıllar sonra gelen nasılsın mesajı

sanırım herkesin beklediği sıradışı olay.

ehliyeti olan sözlük yazarları

hop burdayım.

21 aralık 2020 dünyanın sonunun gelmesi

bugün niye dünyanın sonu gelsin ya.

sağcı olup ilerici olunabilir mi

meral akşener büyük örnektir.

berat albayrak

istifasından sonra günlerdir, hatta haftalardır kendisinden haber alınamadığı bilinen eski maliye bakanı

101

üniversitelilerin vazgeçemediği, covid-19 dan dolayı aylardır özlem duyulan oyundur

hangi dil sana daha hoş geliyor

rusca ilk tercihimdir

tabure kültür

popülerizmden sıyrılmış, günümüz ponçik dergilerinden kendini ayıran harbi kültür-sanat dergisi

atatürk düşmanı yazarlar listesi

atatürk düşmanı yazar mı olur, varsa çıksın gitsin.

2 dakika sonra öleceksin ne yapardın

ne yapacağımı bilmezdim öylece ölümümü beklerdim.

istanbul

hep gitmek istediğim fakat bir türlü gitmek nasip olmayan şehir. güzel olduğu fakat bir o kadar da pahalı ve insanı yoran bir şehir olduğu söyleniyor doru mudur bilmem.

erkeklerin hoşlanma belirtileri

anlaşılması çok kolay ve bi o kadar da zevkli olan bir olaydır, erkeğin en sevimli halidir sevdiği kadınla bilikte zaman geçirmesi.

o kadar makyajla maymun bile guzel olur

çoğu türk kızını temsilen söylenmiş bir cümledir, kullanmayanlara burdan selam olsun üzerlerine alınmasınlar.

gecenin şarkısı

bugün sevgilim oldu, bugüne uygun bir şarkı henüz bulmuş değilim bu konuda yardımcı olursanız fena olmaz.

yazar nickinden oturduğu ev tipini tahmin etmek

tibalt: şehrin batı tarafında oldukça sessiz fakat bir o kadar da güzel ve şirin bir mahallenin 3 katlı bir apartmanında oturuyor.

neden sevgilin yok

bugün itibari ile var, ve olaya bakar mısınız ki sözlüğe bugün kayıt oldum karşıma çıkan ilk başlık.