bugün

beni de kapsar. hatta geçen senenin sonlarında gaza gelip yeni versiyon ehliyet bile çıkarttıydım.
ehliyet derken? hak mı fiil mi?

sınırlı ehliyetsiz dolu sözlük...
15 senedir ehliyetsiz araba sürüyorum. Bir numarasını görmedim amk.

içinde bulunmadığım yazarlar.
Araba kullanmaya hiç kalkismadim.benim için fazla komplike.
Oha ehliyeti mi varmış?

Bence bu uber meziyetle buralarda harcanmasınlar.

Mesela benim ehliyetim olsa bilim adamı falan olurdum.
Aramıza yeni canavarlar katılmış hayırlı olsun.
Yenisiyle değiştirmeye uğraşıyorum.
Ama arabam yok o yüzden araba kullanmayı unutmuşumdur.
yaz amk. ama araba yok. çok pahalı lan arabalar napacaz bilmiyorum.
ben.

"ulan daha iki sene var ehliyet almama be." dediğimi hatırlıyorum. bu gün bakıyorum da on iki yıl olmuş ehliyeti alalı.
3 yıldır ehliyetim var, araba kullanmayı da yaklaşık 8 sene önce öğrendim. Ama bir işe yaramıyor kendi araban olmadiktan sonra. Aileden araba istemek kadar leş bi şey yok.
6 yıldır cüzdanımda duruyor. Bir kere çıktı, onda da bankaya giderken kimliği unutmuşum evde. O zaman kullandım.
Var da ne oluyo hani arabaaa.
ehliyeti olmayan mı kaldı.
var ama vermem .
Ben değilim.
Biz de aile olarak ehliyet yok, annem sürücü değil, ağabeyim 18 yaşına gelmemiş.
Babamın hikayesi de şaka gibi. 8 yıllık sürücü ol, 3 araba değiştir, ama ehliyetin olmasın.
Polise de yakalanma.
hop burdayım.
Sözlüğün yüzde sekseninin cezai ehliyetinin olmadığını düşününce, sürücü ehliyetine sahip olanları görmek büyük başarı.
Ehliyetim var evet.
12 ders eğitimden sonra sınava girdim.
20 kişilik kızlı erkekli gruptan kusursuz şekilde yaparak, tek seferde aldım ehliyetimi.
Darısı sizin başınıza efenim.
Alıp da 1 yıldır çıkartmayan bir şahsiyetim şu covidde nüfus müdürlüğü evraklar vs uzun iş baya.
arabam yok ki ehliyet ola,

param yok ki karnımı doğura,

akşam pazarı kurulmuş kim öle kim kala.
iZMiR Mi HANGi SEMT?
varda ne boka yarıyor diye savuşturduğum başlık.

aynen ak clio 2 olmuş 60 bin.

clio lan clio eskiden cliocularla dalga geçiyorduk memur arabası gariban arabası diye.

yakında komünizm gelir 2000 model arabalar sokakları doldurur devlet de bize birtane verir diye beklemek daha mantıklı parayla almak yerine.

bi yerinde durmuyor ki kodumunun arabaları ben ülkenin başına geçince yapıcam bunun sınırını a arabası 30 bin b arabası 40 bin sikerim serbest piyasa ekonominin anasını sonra itiraz edenlerde "gardaş bass taktırdım qardaş lpg taktırdım" iyide taktırırken bana mı sordun yarram diyicem. hatta memur koyucam arabaların değerlerini onlar belirleyecek o memurun verdiği fiyatın dışına çıkarsa hapse attırıp bubba cellmate' e siktiricem

görsel

merak edenler için bubba cellmate.
Benim yok trafiğede çikmiyorum zaten.
A2,B,C,D olmak 4 çeşit ehliyetim mevcut
sözlük kızları kaçırmayın bu erkeği.
ben değilim.

amerikada tam yazılıyı geçtim, geceleri sinemadan dönerken neyim pratik sürüşleri yapıyodum vs...

aldım çantamı çıktım evden...sonra da kaldı öyle.

tehlike anında bir kaç km kullanabilirim zaar... o da yeter bana.