entry'ler (15)

hüda par

Ne olduğunu merak ettiğim parti ortalıklarda yok,zaten pek başarı beklemiyordum bu partiden.

recep tayyip erdoğan

Seçimden sonra yüz ifadesini merak ettiğim insan nede olsa davutogluna yukardan emirleri o veriyordu.

400 milletvekili olsaydı daha iyi olacaktı

iyimi olur kötü mü olur bilmem ama tayyip beyin milli iradesi bu sefer koalisyonu seçti.

2015 genel seçiminden çıkan sonuç

Muhalefet müthiş bir taktik başarısı göstermiştir. HDP barajı geçerek hırsız hükümete büyük bir yara vermiştir. Sonuç olarak %90 AKP hükümeti kuramaz bana göre chp-hdp-mhp koalisyonu kurulacak.

halkların demokratik partisi

Barajı aşarak bizi sevindirmiştir. En azından kürtleri mecliste temsil edicek bir partimiz olmuştur.

hoslanilan kızın chp li oldugunu öğrenmek

artık hoşlanmazsın yavaş yavaş aşık olmaya başlarsın.

milliyetçi hareket partisi

gereksiz parti 15-16 yaşındaki çocukların ülkü ocakları sayesinde birden elinde tesbih ile keko moda geçmesini sağlıyor.

sevgiliniz kapanacağım dese ne yapardınız

kendi kararı sonuçta ayrıldıktan sonra ona karışmam.

helin avşar ın götü

fotoğrafa bakarken direk göte odaklandım ne bileyim sanki aynada kendi götüme bakıyormuşum gibi hissettim.

kulak deldirmek

başta korkarsınız ama deldirdikten sonra bumuydu amk filan dersiniz ama önemli olan iltihap kaptırmamak.

kızlardaki anlamsız ben ünlü olmalıyım tribi

o kadar çok ünlü olmak istiyorlarsa +18 videolarını yayınlasınlar ülkenin gündemine otururlar.

satılmış milan

günümüz futbolunda normal bir olaydır. Yaz transfer dönemi içinde milan'ın yüksek ücretlerle transfer yapması olağandır.

en başarılı film soundtrack ları

bu entry'yi girerken çaylak olduğum için en az 40 karakter yazmak zorundayım bunu size niye açıkladığımı merak ediyorsanız the godfather'ın 12 karakter olması neyse iyi akşamlar.

günün sözü

doğru yolu bilmekle o yolda yürümek ayrı şeylerdir.

kısa etek giyen erkek

ateşli şort artı atlet giyen kızla eşdeğerdedir.