bugün

entry'ler (20)

8 ocak 2015 at the gates istanbul konseri

1 gün kalan konser. Setlist çok büyük ihtimalle sırayla bu : el altar del dios , death and the labyrinth , slaughter , cold , at war with reality , terminal spirit , raped by the light , the circular ruins , under a serpent sun , windows , city of mirrors , suicide nation , heroes and tombs , nausea , world of lies , the burning darkness , book of sand , blinded by fear , kingdom gone , the night eternal.

tatlı kızların özellikleri

Arkadaş böyle minyon , az konuşan , gülümseyen var ya kedi canini onların.

kurana göre ilk müslüman kimdir çelişkisi

allah aşkına ben çıkmayayım tatava oluruz gece gece he.

karlı dağlar kadar yalnız olmak

bu kaçıncı reddediliş be arkadaş hep potansiyel gelecek değiştirecek kişiden. Sayamadım.

amon amarth

babalarla el sıkışıp imza alışım esnasındaki heyecanı hiçbir şeyde yok.

demet evgar vs özgü namal

oyumu demet evgar dan yana kullandığım karşılaştırma. Esaslı kadın valla.

redneck

affedersiniz ama öküz gibi şarkıdır , sacrament albümünün incisidir.

ahmet davutoğlu nun küçük enişte tipinde olması

yüzündeki sürekli gülümseme hali de cabası.

sacrament

chris adler in yine yardırdığı şahane bir lamb of god albümü , bu senenin sonuna doğru çıkaracakları albümde artık bi ashes of the wake , sacrament kalitesini bekliyoruz.

4 ocak 2015 beşiktaş galatasaray maçı

Hamza hocanın akıllılık yapıp ortasahayı kalabalık tutması gereken maç. Karşıda Atiba yok ortasahaları yorgun ve yumuşak , orta sahayı kalabalık tutup sakinliğimizi korumayı başarırsak bu maçı alırız. 60-70 e doğru Beşiktaş'ın yorgunluğu iyice ortaya çıkacaktır işte o zaman 4-2-3-1 e dönülebilir. (kalabalıktan kastım 4-5-1 yapıp 5 kişinin birbirine daha yakın oynaması.)

sevgiliyle sevişmek

voovvoovoovoovovovovvvovovovovovoovovvvvv haram.

marduk

yeni albümünü cidden merak ediyorum , prodüksyonun önceki albümlerine göre daha başarılı olmasını umuyorum. Kapağına bakarsak karanlık bir albüm bizi bekliyor. Nightwing gibi süper bir albüme sahip bir black metal grubu.

the satanist

bundan yıllar yıllar sonra dahi konuşulacak devrim niteliğinde bir taş gibi black metal albümü. Thrash için Ride the Lightning neyse black metal için The Satanist odur.
edit: tek tek yazayım daha fazla öne çıkan şarkıları dedim ama yazamadım valla. Her şarkı bir masterpiece.

derin futbol

pazar ve pazartesiyi delicesine beklememe sebebimdir.

kürtleri yunanistan a itelemek

ingilizleri hakkari ye itelemek gibi birşeydir.

dokunmadığın birine aşık olmak

aşk değildir la o cinsel dürtülerin patlama anlarından biridir. Sapıklıktır.

kızlar neden efendi erkeklere aşık olmaz

herkes bi macera peşinde çünkü damınakoyim.

3 ocak 2015 fenerbahçe istanbul başakşehir maçı

taraftar çıldırdı penaltı bekliyor. Hiç izlemeye bile gerek yok.

garaj istanbul

ciddi bir yaş kontrolü yapılıp yapılmadığını merak ettiğim mekan. Hani güne bakacak kadar.

at war with reality

orda burda albüme kötü diyenlerin kafasını anlamıyorum. Atmosferiyle, yarattığı etkiyle ,Thomas abimizin yardırmasıyla birlikte süper albüm süper dönüş.