bugün

öncelikle sevişilecek bir hatun/adam/gay bulunur. eğer partnerinizi ilk defa o gece orada görmüşseniz sevişme eylemi daha bir zevkli olabiler..

before: en azından 5 tekila 2-3 bira içilmeli ki insanlar üzerlerine rahat bir şeyler giyebilir kıvama gelsinler..

tuvalette: hiç çekinmeden ve konuşmadan yanına gidin ve partnerinizi tuvalete davet edin. konuşmanızın hiçbir anlamı yoktur zira aklı başında insan tanımadığı kişiyle tuvalete girmez eğer karşınızdakinin aklı başında değilse direk yumulabilirsiniz. sevişmeye devam edin. erken boşalmayın. biraz daha dayanın...sevişme eylemi sıçmak üzere içeri dalan ilk vatandaşın dumur oluşuyla sona erer..

after: tuvaletten sonra her şeyi unutun. büyük ihtimalle bir ucubeyle veya böbrek avcısıyla seviştiniz. arkanıza bakmadan kusun ve evinize gidin..

ps: evde film izlemek gibisi yok üstadım..
kimse görmez sizi. ne şıçan var ne kusan bu bar tuvaletlerinde. gelen aynaya bakıp kendisini sorguluyo. öyle tuhaf bi yer bar tuvaletleri. rahat olun.
(bkz: quicky)
adrenalini en yüksek sevişme türlerindendir. ilk başta çılgınlık duygusuyla artan bir arzu ve tedirginlik, buna bağlı olarak da eşi teşvik etmek amaçlı cüretkar davranışlar... bu cüretkarlığın saklı bir sebebi de, vazgeçmeye neden olacak bir şey hasıl olursa kişinin kendisinde, karşı tarafın çekiciliğine dayanamayıp işe devam etmektir. bir bakıma bu eylemi garantiye alma çabasıdır. eylemin ilerleyen döneminde fark edilme kaygısı acayip derecede kaybolur. heyecana kendini bırakma duygusu köklenir ve anı yaşamak sloganı birdenbire daha büyük bir şevkle benimsenir. iki taraf için de mutlu bir aktivite son bulduğunda tekrarının hayalleri kurulur.
koşullar da çok önemlidir. mesela tuvaleti pis bi rock barda pek tad alamazsınız. sizden önce giren birisi lavaboya oraya buraya kusmuş olabilir.nezih bir tuvaletse sevişilen yer adrenalini yüksek ve gayet zevklidir.
nezih tuvalette bir seviştim bir seviştim anlatamam.

ihtiyaç gidericidir diye de tanım olsun.

şu sözlükte bar tuvaletinde sevişmiş bir yazar çıksın ben de içkiyi bırakacağım lan.
bir bar taburesi üzerinde sevişmekten daha az hijyenik olan durum ne yazık ki.*
nedir sevişmek. içinde sevgi olması gereken bir eylem değil mi? birbirini seven iki insanın aşkla bedenlerini birbirlerine sarması. tuvalet gibi iğrenç bir mekanda yapılacak kadar basite indiğinde bunun adı sevişmek değil sadece cinsel ilişkide bulunmaktır.
tuvalete yönelmeden önce içtiğiniz içkileri gözden geçirmeniz gerekebilir. kaç kadeh içtiniz ve bunların kaçı votka. işin ucunda rezil olmak var.*
(bkz: coupling)
(bkz: mıntıka)
amerikan gençlik filmlerinin vazgeçilmez sahnesi.
ülkemizdeki barlarin küçük olduğunu , haliyle tuvaletlerinin * de küçük olduğunu düşünürsek.yakalanma korkusunun tavan yapacağı bir fantezidir. ee yok ben illaki sevişeceğim diyorsaniz gidilecek büyük bir barın fantezinin pahaliya patlayacağinin resmidir.
Blood car adlı filmin bir sahnesinde hanım kızımız şöyle diyordu: " You can't fuck in a mexican bar without drinking! " Meali: meksika barında içmeden .ikişemezsin! *
Unisex tuvalete sahip bir barsa çok rağbet edilmemesi gereken aktiitedir.
aşırı sarhoşluğa delalettir yoksa ne işin var bar tuvaletinde manyak mısın git evine ne yaparsan yap.
adrenalin in tavan yapmasıdır.
merak edilen bir hadisedir.
hepiniz de seviştinizmi lan? detaylara bak!
kızlar tuvaletinde yapılmalıdır, yapılması makbuldur.* ** ayrıca etrafı dinlememek partnerler için birinci derecede önem arz eder..sonra ilişki esnasında yan tuvaletten gelen sarhoş kızların " ya bizim niye penisimiz yok odungüülll, ben de ayakta işemek istiyoruuuaaamm" ve ya " ya bende penis olsa ne götürürdüm bizim gibileri verengüll dimiii." gibi gereksiz diyalogları neticesinde partnerin tekrar ayaklandırılması mevzuyu uzatır ki ne kadar uzun olursa; evde gerçekleştirilen seksin aksine o kadar tehlikelidir..şip-şak mottosu geçerlidir..geldim- yaptım - gidiyorum..ne kadar kısa, o kadar adrenalin ve zevk...unutmayın, etrafı sakın ola ki dinlemeyeceksiniz..kendinizi o andan zevk almaya odaklamalısınız..hadi sevişin şimdi.*
rezil olma riskini göze almaktır. insan, iradesine hakim olabilmeli.

(bkz: yapma demiyorum hobi olarak yine yap)
(bkz: pis diye sıçmak istemiyordun)
(bkz: şimdi sevişmek mi istiyorsun cemşit)
(bkz: quickie)
bunu yapmanında yapmayı düşünmeninde bazen büyük yıkımlara yol açtığı durumdur. partner iyi tespit edilmelidir.
yoksa yaşamdaki büyük yıkımlardan birine imza atılabilir.
nerden mi biliyorum?
eskidendi, çok eskiden!
değişik bir tecrübedir.

olayın olduğu anım:
http://albastropos.blogcu...aletinde-sevismek/7205531
barda sevişilebilecek en uygun ve en mahrem bölüm olduğu için sıkça tercih edilen bir durumdur.
eğer tuvalet ağır bir biçimde bok kokuyorsa, erkek kişisininin çükü kalkmayabilir.
güncel Önemli Başlıklar