bugün

entry'ler (40)

deniz aksoy

izmirli olupta mutlaka en az bi kere dinlemeyen yoktur bu kızı. acayip bi ses. neden bi yerlere gelemez hak ettiğini alamaz hiç bi fikrim yok.

çocuklar duymasın

o kadar yılın ardından hiç değişmemiş dizi. gülenler de değişmiyor sanırım.

can sıkıntısı

gece gece yine çöken huzursuzca insanın içini karartan şey. özellikle pazar günleri yokluyor beni. azalarak çabuk bitsin.

sözlükten öğrenilen şeyler

(bkz: hayat)

aldatıyorum çünkü ona değer veriyorum

değer vermekten çok kendini olan güvensizlikten kaynaklanan bi sözdür. saçmadır bide o ayrı tabi.

ilk bulusmada ayni hayalleri kurdugunu farketmek

çok hızlı gelişen bi buluşmadır. hatta ve hatta gerçek dışıdır. bininci buluşmada bile aynı hayali kurmak zorken ilk buluşmada hiç oluru yok!!!

the other boleyn girl

romanını okuyanlar için filmi hayalkırıklığıdır.

christian louboutin

o kadar alakasız insanın ayağındaki ister istemez soğuyor insan. yine de harika bişey ama. bu gerçek değişmiyor.

olkan serdar yıldız

son zamanlarda güldüğüm tek adam. az önce yine karşıma çıktı. tuhaf bi kanalda gün içinde beş on kere ekrana geliyor programı illa ki denk geliyor insan. sanıyorum bi dönem 10-15 bölüm yaptı sürekli tekrarları dönüyor. komedyenlik için fazla yakışıklı ama başka bişey yapsın.

ozan bilen

küçük yaşta gelen ünden sonra sıçrama yapamayan oyuncu. elbette onun kabahati yok. keşke şimdi oynayan onlarca diziden birinde olsaydı.

bir adın kalmalı geriye

özcan deniz'in çok güzel söylediği bi şarkı. hatta tek şarkı. belki de iyi olan tek özelliği bu şarkıyı söylemiş olması.

arka sıradakiler

herhalde senaristlerinin yazıp yazıp kahkahalarla izleyenlere güldüğü dizidir. şimdi de şunu yapalım, şurdan şu çıksın, buna da inanırlar filan deyip eğlene eğlene yazıyorlardır.

seviştiği kişi ile küs olan kadın

gönlünün alınmasını bekliyordur.

küçük sırlar

sinem kobal'ın kötü bir oyunculuk sergilediği dizi. bi türlü gitmiyor. ayşegül de olmasa zor yürür.

19 eylül 2010 fenerbahçe beşiktaş maçı

babamın zoruyla bir kez daha seyretmek zorunda kalacağım maçlardan biri. herkesi yanında istiyor. neyse ki 15-20 dakika sonra dikkati dağılıyor da hepimiz ayrı odalara dağılıyoruz. gol olunca akla geliyoruz ancak. umarım ilk yarı olmaz.

mantıklı bir aşk evliliği yapmak

sanırım doğrusudur. aşık olduğun biriyle evlenemezsin diyenler haklı gibi. yalnız sırf mantıklı diye biriyle evlenmek ne kadar normal, o da ayrı bi konu.

çaylaklık

sıkıntılı bi bekleyiş süresi. yazdıklarınızın hiç okunmadığını bilmek mi daha kötü, yoksa ne zaman okunacağını düşünmek mi tam çözemedim.

sevil atasoy

hayatımda gördüğüm en itici kadın. bi de herkes kendisine hayranmış gibi davranmıyor mu, iyice deliriyorum.

eğreti aşk

yanındayken rahatsız olduğunuz aşktır. bi huzursuzluk vardır ama tam anlayamazsınız ne olduğunu. sadece eğreti bi şeyler vardır.

yağmur atacan

nereye kayboldu acaba yok ortalarda. pınar altuğ çocuklar duymasın'la tekrar gündeme gelince evde çocuk bakmaya başladı herhalde. zaten pınar ondan önce de yarışma sunuyordu, hep gündemdeydi, yağmur da işsiz. evde çocuk bakıyor işte. yazık. hee yakışıklı mı, değil, daha çok sevimli.