bugün

entry'ler (36)

eski sevgiliyi özlemek

Akşam eve gelirsin. Ortalığın biraz dağıldığını fark edersin, biraz topralayayım dersin. Aslında can sıkıntısındandır bu yaptığın, yalnızlıktan. Yapacak başka şeyin yoktur çünkü. Birkaç saat sonra kafanı yastığa koyup uyuyacaksındır.

Sonra koltuğun altında süpürgene bir şey yapışır. Bakarsın, bir toka. Manga’nın “elimde saç tokan, güneş misali mis kokan” satırları gelir aklına. Baştan aşağı özlemle dolarsın. Dolaba gidersin, bir kutu efes 50 cl kalmıştır. Yetmez ama evet dersin, bir sigara eşliğinde bitirirsin onu. Çare olmaz ama ne yapacaksın. Özlem güzel, ama bazen rahatsız edici olabiliyor maalesef.

uçak

oldum olası korkuyorum. yıllardır uzun mesafe yolculuklarını bile bu korkum yüzünden kara yolu ile yapmak zorunda kaldım ama, bu kez kararlıyım, yeneceğim bu korkumu. hafta sonu 2 günlüğüne ailemin yanına gideceğim, ucuza da bilet buldum, biletall.com'da. otobüs fiyatından ucuz neredeyse. ilk 5 dakika dayanabilirsem, sonrası kolay olacak gibi, öyle dedi tecrübeli tanıdıklarım.

turkcell superonline

aylardır tavsiye ediyorlar ediyorlar bizim mahalleye geleli daha 6 ay olmadı ama geçmemiştim geçen aya kadar. şimdi iyi ki dinlemişim tavsiyeleri daha fazla o kadar kötü internete katlanamazdım diyorum bir yandan da kendime kızıyorum neden daha erken geçmedim diye.

mini etek giyen kızın ahlakı

tartışılır lakin bu kızımızı görüp dükkanının önündeki o tabureyi kıracak kadar kuduran evli, esnaf abinin ahlakına yetişemeyecektir..

an itibariyle sözlükteki küfür düzeyi

genel olarak her sözlükteki kadardır diye düşünüyorum lakin uludağ'da da hiç işitmediğim küfürleri görmüş olmam..neyse
(bkz: orijinal küfürler)

kızla kibar kibar konuşurken pardon diyip osurmak

bunun üzerine hanımefendinin kusma derecesinde geğirmesi uyumu sağlayacaktır.. şirin bi durum söz konusu olabilir ... her şey karşılıklı olduğu müddetçe..

mutsuzken mutlu gibi görünmeye çalışmak

kısaca... cidden dışkı gibi bir durumdur...
(bkz: kibar argo)

entry numarası sallama

ilginç bir seçim yapmışım geçenlerde ... evet yine.. ben.. belki de.

entry numarası sallama

(#888888). bu sekiz aşkı nereden geliyor ben de emin değilim , rastgele..

ateist kız arkadaşın ben mi allah mı demesi

(bkz: ateistim allah biliyor) bir kaç üst modelidir...

nicki minaj

neyse... şeklinde geçiştirmek istediğim .. ne o .. baya-kadınımsı şeydir...

cibi cibi yapmak

silinmemiş demek ki.... tamam o zaman....

cibi cibi yapmak

birinci entry niçin silindi diye düşündüm biraz ...

gündüz yanıp akşam sönen sokak lambası

tam o söndüğü anda o karanlıta lambanın altında olmak korku filmindeymiş hissi verebilip, etrafı kolaçan etme dürtüsü uyandırabilmektedir...

sevilen kızın evinin önüne seni seviyorum yazmak

burada önemli olan ''kızımız ailesiyle mi yaşıyor?'' sorusudur..

öğrenilen ilk rusça kelime

samimi söylüyorum ''uminya panos(z)'' ... ishal mi ishalim mi öyle bir şey ... bakın şimdi sakin olun ve açıklamamı okuyun samuraylar... ya da boşverin ömür yetmez...

not: neyse boşverin

sütün yanında iyi gidenler

(bkz: dore) efsane bağımlılık yapan o harika cennet meyvesi... ciddi çok hoş denemeniz şiddetle tavsiye edilir .. tamam dore doreğ dooouuğ gibi salakça şarkısı olan bir reklamı yapılmıştı ama... neyse bisküvi çok iyi yaa..

sikmek yerine silkmek yazmak

kullanmıyorum ikisini de lakin okurken daha az günaha giriyormuş hissini veren türemişimsi kelimedir..

ülkeyi kadınlar yönetse olacaklar

gayet hoş olacağını düşündüğüm durum .. uzun bi entry girmek isterim lakin avantaj ve dezavantajlarının etraflıca düşünülmesi gerekmektedir... fakat beynimden yanık kokusu geliyor şu an..kafa dağıtmaya geldim sevgili sözlük..

bikini giyen karısına çok yakışmış diyen erkek

gerçekten düşününce ... nahoş bir durummuş .. beyefendi belki de gün içerisinde çok kez bikinili bayanlar ile karşılaşıyorsa demek...