bugün

tansu çiller zamanı bazı yönlerden şimdiye göre fena değildi.
mecliste aybaşı siniriyle saç baş kavga ederler.
Ülkeyi dinleyen istihbarat servisi elemanları dinlediği her telefonda ayakkabı, çanta, kuaför, dedikodu muhabbeti duymaktan kafayı yerdi.
Çillerin yozgat'taki mitinginde, sizi il yapayım mı? gafını getirdi aklıma.
meclis tv de şu konuşmalar geçebilir ;

-ülkemizin bütçesini açıklıyorum ;
*800 milyar TL bütçemizin,
300 milyar tl sini alıveriş,200 milyar tlsini alış veriş ve kalan 300 milyar tlsini de alışveriş.

kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Kadın ölümleri, tacizler, tecavuzculer olmazdi kadının hayati bu kadar ucuz olmazdı.
erkeklerin yönetmesine göre çok çok daha iyi olaylardır.

Şu anda bile alay ediyorlar saç, baş, kıyafet konuşulurdu diye. Kendi türünle alay et. Kadının yönetici olduğu ülkede şiddet, tecavüz, terör olmazdı. Kadın hakları, hayvan hakları, eşcinsel hakları böyle yerlerde sürünmezdi. Erkek bu dünyanın başına gelmiş en kötü şeydir. Vicdanları yoktur, vahşilerdir ve bu türe devlet emanet edilmemelidir. Özellikle ortadoğu kafa yapısındaki erkeklere.
Kız çocuklarını koca koca adamlarla evlendirme zalimliği biter.

Kadına dayak biter.

Kadının cinsel bir tema olması biter.

Siyasette ve iş yaşamında Hoşgörü hakim olur.
erkekler kılık, kıyafet ve davranış yönünden biraz hizaya girerdi!
kadınların görüşlerine göre değişecek olaylar. bir hülooğ ya da erdoganin götunun kiliyiz in yönetmesi hiç hoş olmaz mesela.
gayet hoş olacağını düşündüğüm durum .. uzun bi entry girmek isterim lakin avantaj ve dezavantajlarının etraflıca düşünülmesi gerekmektedir... fakat beynimden yanık kokusu geliyor şu an..kafa dağıtmaya geldim sevgili sözlük..
Laf olsun diye meclise serpiştirilip parmak kaldirip indiren kadınlar var oldukça bilemiycegimiz durumdur.
Keşke kadınlar kendini gelistirse lumpenlikten kurtulup toplumsal olaylara ilgi duymaya başlasa da birşeyler değişse.
ülkede tek bir erkek kalmazdı erkeğe şiddet amk.
muhtemelen tüm evli erkeklere gps taktırma zorunluluğudur öncelikli olan. zaten işte o zaman y...ğı yiring.

(bkz: nerdesin sen)
(bkz: bunlar benim erkek kardeşimin aletini sıvazladılar)
Eril erkek hemoganyasından çok daha ılımlı, güzel bir atmosfer olacaktır.

Kadın sadece ayakkabı çanta konuşur değil mi size göre yurdum erkeği? Evinizin içindeki kadınlardan bu kadar uzaksınız işte.
tansu çillerin allahı size emanet ediyorum demesini aklıma getirmiş ve güldürmüş başlıktır.
komik şeyler olacağını düşündüğüm durumdur.

--spoiler--
-ülkenize savaş açmayı planlıyorlar.
+hmm.
--spoiler--