bugün

entry'ler (11)

bülent ersoy un panda makyajı

aynı anda bir düğün salonu dolusu kadına yetecek kadar kozmetik malzemesini ziyan zebil eden bir tarz..ayrıca spatulayla kazınabilir..

osuruk sonrası açıklamalar

"böyle terbiyesizlik olmaz ya kim yaptıysa hiç hoş değil..ben mii ? saçmalamayın canım ben yalnızken bile osurmam, yapıma aykırı bi kere..hatta ben sıçmam bile.."

orucluyken mini etekli kiz gormek

gözleri dikerek bakıldığı takdirde orucu tehlikeye atabilecek bir durumdur..

bilgi birikimi anca bkz vermeye yeten yazar

3 çeşit bakınız veren yazar vardır..birincisi ve en onurlusu; zaman zaman bilgilerini aktarmaya üşenen ve en anlamlı bakınızla anlatmak istediğini anlatabilen yazar..ikincisi; hiçbirşey bilmeyen, şimdiye kadar eline bir kitap almışlığı olmayan buna karşılık herşeyi bilirim havalarında olup aslında banıkız'dan başka birşey çıkaramayacak yazar..üçüncüsü; konuyla ilgili geyik bir fikri olup bunu en matrak şekilde yansıtacağı bakınızı seçecek olan yazar..üç numaralı yazarın amacı;
(bkz: geyik yapmak)

cam silmek

(bkz: kısmet bulmak)

sivrisinek öldürmek için gerekenler

öncelikle maktül tarafından birkaç yerden ısırılmış olmak, uykusuz kalmak ve sinirlerin iyice gerilmiş olması gerek..ardından elinize geçen ilk "sert cisim"le işini bitirebilirsiniz..

kim olmus

iki kişi konuşurken " muhabbetiniz sarmadı, yeterin değiştirin şu saçma muhabbeti" diye çıkışmak yerine "kim ölmüş" dersin..bu soru umursamaz bir edayla konuyu dağıtacaktır..

pet shop

içinde mutlaka ortalarda dolaşan, her gelene yılışan sulu bir köpek vardır.. birde her boku bilen bir papağan olur, dikkatleri üzerine çekmeye çalışır..

the cry of mankind

insanı insanlıktan çıkaran my dying bride parçalarından biridir..ne zaman çan görsem ağzımdan dınınınım dınını..melodileri dökülür.

televizyon açık uyumak

işkenceli bir şekilde uyuma durumudur..genelde kişinin televizyonu kapatmaya üşendiği hallerde ortaya çıkar..

serkan

ankaragücünün yakışıklı kalecisidir.. ayrıca piyasada bol miktarda serkan vardır genelde kara gözlü, kalın kaşlı, gür saçlı kişilerdir..