bugün

entry'ler (23)

26 ağustos 2012 beşiktaş galatasaray maçı

maçı izlemeden twitter,facebook ve sözlük üzerinden izleyenlerden daha iyi analiz ettiğim maçtır.kimse izledin mi diye bile sormadı o kadar yani gerçi maçı izledim de demedim ben. şimdi de arif erdem trt 3 te burak yılmaz'ı yorumluyor diyorlar sonra bu ülke niye bu halde nerede olacaktı başka coğrafi koşullar değil mi ya ?

40 yaşında babasından para isteyen adam

babasına borç para vermiş çocuktur herhalde yani (bkz: iyimser entry)

auguste comte

önce sosyolojiyi kelime olarak ortaya atan sonrada sosyolojinin şuanda içinde bulundurduğu konuları toplumsal fizyoloji olarak tanımlayanlar tarafından eleştirilen kişidir. sosyoloji okuduğum için muhtemelen seneye hiç sevmeyeceğim bu adamı.

twitter dan soğutan sebepler

her gün hastaglerin 10da 6sının futbolla ilgili olması.

bütün erkekler kendisine aşık sanan kız

ov.kız ırkından nefret ettiriyor o kızlar.yanında da bir salak vardır onun her daim.selam versen ona asıldı olursun.yok o biliyordur başkasıda selam vermiştir ama sen bir başka selam vermişsindir o anlamıştır.

günümüzün en seksi erkeğinin roman lob olması

bizde çok va bunlardan.

nuri şahin

bir senesini real madridde sakat olarak geçirmiş olan zeki,çevik aynı zamanda daha bir terbiyesizliğini görmediğimiz türk gencidir.

gericilerin fatih te şortlu kızı otobüse almaması

Nasıl derler ya bir siktirin gidin. Olay bu kadar ciddi idi başka açıklar vardı onlara birşey demediler diyor haberde onu ne yapacağız ? Zaten haberde de şortla yazıyor,başlığı açan eşofman demiş olayı abartmak için, otobüs şöförü birşey dememiş falanmış filanmış bazılarıda gaza gelmiş dingonun ahırımı inanmayın böyle aptal saptal asılsız haberlere öyle olsa evrensel haberde değil milliyet,hürriyette haber olurdu.

kardeş isteyen çocuk

Anne ile babanin birbirlerinin gözlerinin içine bakıp gülüşmesine sebep olan çocuktur.

shakira ile pique nin seks kasedi

Bize ne efendim sizi yattığınız kisi ile çekselerde verseler olur mu hiç yakistiramadim

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

Fight club

birbirleriyle müthiş giden yiyecekler

kola-cips.

ben seni arkadaş olarak görüyorum

bu sözcüğün yerine küfür etse daha iyidir,kahrolası durumdur.

hiç disket kullanmamış olmak

2000 li yıllarda çocuk olmuş kişiler bu kitlenin içine girebilir yetişenler için tatlı bir meşakkat demekmiş.

tc kimlik nosunu ezbere bilmeyen insan

daha sorumluluk almamış ergenliğe yeni giren insan kişisi, yavaş yavaş oda öğrenecektir daha ne işe yaradığından habersizdir.

adnan polat vs aziz yıldırım

aziz yıldırım emreder,adnan polat sabreder.

okulda 31 çeken hocayı yakalamak

hoca işime yaramayacaksa gerekli yerleri bu durumdan haberdar ederim.

ebeveynlerden duyulması imkansız sözler

oğlum artık sigara içmek için dışarı çıkmana gerek yok odanda içebilirsin.

ters düşen böceği düzeltmek

mutlu olunabilecek andır,o olayı gerçekleştirdiği zaman kişi kendini melekler kadar temiz ve iyi zanneder.

alternatif cuma namazi auto mesajlari

kapalı cumada,haydi beyler cumaya,namazda gibi iletiler olabilir.