bugün

entry'ler (11)

yaz1yorum

Gerçekten mükemmel ötesi yeni nesil sözlük sitesi. uzun uzun yazmak isterim sizlere... Adalet olsun istersiniz ya hani. Adalet dolu bir yer yok dersiniz. iŞTE bu site resmen bunun üzerine kurulmuş bir sözlük sitesi. Yani demek istiyorum ki kimsenin hakkını yemiyorlar. Kimseyi kaybetmek için korkmuyorlar. Herkese eşit davranıyorlar. Hal böyle olunca içimden gelerek payaşımlarda rahat rahat bulunabiliyorum. Çok rahat ve modern bir tarasımı var zaten. çok güzel çok güzel. tavsiye ederim.

annenin babayı aldattığını bilip susmak

Böyle bir iğrenç durumda susulur mu hocam ?

nasıl birisiniz

huysuz ne yaptığını bilmeyen inatçı ve uyuşuk biri.

bir askerlik anını anlat

arkadaş el bombasının pimini çekti elinde bekletiyor. 2 saniye ile hayatta kaldık. at ulan onu demese komutan havaya uçacaktık.

müslüman olmayan birine saygı göstermek

Ben ilahım diye gezen çok insan var. gidin onlara da inanın o zaman. sokaklar dolu.

imdaaaaaaaat

çok fazla sıcak. bir balkondan bir diğer balkona geçiş yapıyorum. öleceğim sanırım.

ibb nin halk ekmek e yüzde 25zam yapması

Her şeye gelen zamlar neticesinde az bulduğum zam. bu ibb'nin sorunu değil türkiye'yi 20 senedir yöneten zihniyetin suçudur.

instagram kullanmayan insan

normal insandır. hayatı yaşamayı seven ve mutlu insandır. akıl sağlığını korumak isteyen insandır.

çöp denilince akla gelen

çöp kutusu. çöp. boş pet şişe. çok konuşup boş konuşan insanlar.

askerlikte ilk gece

çok fazla eğecana sebep olur. vücut çok fazla adrenalin pompalar. fakat alışınca çok saçma gelir bu kadar gerilmenin.

zencilerin zeka seviyesinin düşük olması

Bence gerçek bir durum değil. zeka ile ırkın nasıl bir alakası olabilir ki ?